- سازمان جوانان جمعیت هلال احمر - http://rcsy.ir -

گرامیداشت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال در استان مرکزی با تقدیر از مدافعین سلامت

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی ، باتوجه به اینکه از تاریخ ۱۸ اردیبهشت لغایت ۲۴ اردیبهشت به نام هفته هلال احمر نامگذاری شده است جوانان هلال احمر آغاز این روز بزرگ را با قرارگرفتن در کنار مدافعین سلامت وتقدیر وتشکر از زحمات این فداکاران گرامی داشتند .

جوانان شهرستان غرق آباد در ابتدا باحضور دردرمانگاه این شهر با اهداء گل به این عزیزان گوشه ای از زحمات این بزرگان را به تصویر کشیدن .

جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان غرق آباد همچنین با حضور در بهشت زهرا وادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام در کنار شهدا قرار گرفتند .

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: هدف از اجرای اینگونه برنامه ها وبا توجه به شرایط متفاوت درکشور ایران برنامه های اجرا شده در این سال متفاوت خواهد بود اکثر برنامه ها به صورت مجازی اجرا خواهد شد .

وی افزود: تقدیر از مدافعین سلامت در اکثر شعب اجرا وجوانان با حضور در بیمارستانها از خدمات ارزنده این فرشتگان زمینی تقدیر به عمل خواهند آورند.

اشتری در پایان خاطرنشان کرد:هفته هلال احمر فرصت بسیار خوبی برای شناساندن تاریخچه وفعالیت هلال احمر به عامه مردم به خصوص جوانان است وجوانان باشرکت در اینگونه برنامه های فرهنگی زمینه حضور فعال در جامعه را پیدا خواهند کرد.