رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از جوانان فرهیخته مشارکت کننده در طرح ملی خدمات بشردوستانه تقدیر کرد

دکتر محمد گل فشان با ارسال لوحی از جوانانی که در طرح ملی بشردوستانه مشارکت کرده و ایثارگرانه یاری رسانی به همنوعان را سرلوحه کار خویش قرار داده اند، تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ در متن این لوح آمده است:

جوان داوطلب  جناب آقای/ سر کار خانم

با سلام و احترام

جوانان قلب تپنده و نیروی پیشروی هر جامعه هستند، برنامه ریزی مادی و معنوی برای جوانان یکی از ارکان موفقیت هرکشور است، جوانان با عزمی راسخ، دستانی توانمند، انگیزه ای والا و همتی بلند هیچ آرزوی را محال  نمی انگارند و سرمایه ای بی نظیر براش پیمودن راهی روشن و آینده ای بی بدیل برای دستیابی به موفقیت می باشند.

امسال در حالی سال نو را آغاز کردیم که شمار زیادی از جوانان ، داوطلبان وامدادگر جمعیت هلال احمر تمام توان و وقت خود را به منظور حضور در اکیپ های  ارزیابی سلامت و سایر فعالیتهای طرح پیشگیری و مقابله با گسترش ویروس کرونا به کار بستند و نشان دادند که آماده اند همچون گذشته شانه های خود را به زیر بار مسئولیت دهند و ایران عزیزمان را سربلند سازند.

بدین وسیله ضمن تقدیر وتشکر از شما جوان فرهیخته که در این طرح بشردوستانه و خداپسندانه مشارکت نموده اید و ایثارگرانه یاری رساندن به همنوعان را سرلوحه کار خویش قرار داده اید، این لوح سپاس تقدیم می گردد.

سلامت، سعادت و سربلندی همه اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال احمر رادر تمام عرصه های خدمت به هم نوع از ایزد متعال خواستارم.

دکتر محمد گل فشان_ رئیس سازمان جوانان

شما هم نظر خود را ارسال کنید