بسته بندی اقلام غذایی و بهداشتی توسط جوانان هلال احمر ری

آئین بسته بندی و توزیع اقلام کمک معیشتی توسط اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر ری جهت آسیب دیدگان ناشی از ویروس کرونا با حضور رئیس جمعیت هلال احمر، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران و دیگر مسئولان در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، دکتر کریم همتی در مراسم عملیات آماده سازی و بسته بندی ۱۱۰۰ بسته معیشتی برای نیازمندان استان تهران و ۲۰ هزار پک بهداشتی برای بیماران خاص و سرطانی در استان تهران که صبح امروز در محل ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد؛ ضمن خوشامد گویی به مهمانان و آرزوی قبولی طاعات، گفت: از ابتدا قول دادیم که حدود ۲۵۰ هزار بسته معیشتی را برای آسیب دیدگان از کرونا و ۵۰۰ هزار بسته بهداشتی برای بیماران خاص، صعب العلاج و سرطانی آماده و توزیع کنیم که هم اکنون توزیع ۱۰۰ هزار بسته معیشتی در سراسر کشور آغاز شده و تا به حال ۴۰۰ هزار بسته بهداشتی نیز توزیع شده است.

وی در ادامه افزود: شاید برخی کشورهای ثروتمند و توسعه یافته بیش از سایر کشورها با این بیماری مواجه شدند و آسیب دیدند و بالاترین تعداد مرگ و میر و مبتلایان مربوط به کشور آمریکا است و ما آرزو می کنیم تا مردم این کشور هم از شر این ویروس منحوس رهایی پیدا کنند. همدلی مردم برای مقابله با کرونا بینظیر است.

لازم به ذکر است این بسته های کمک معشیتی برای افرادی که در روستاهای اطراف تهران با وجود ویروس کرونا مورد آسیب قرار گرفتند آماده شده است که توسط مسئولین و خیرین از قبل شناسایی شدند و قرار است این بسته ها در شعب شهرستان های استان تهران تقسیم و توزیع شود تا به دست نیازمندان برسد‌.