۵۲ دبیردر انتخابات مجامع دبیران کانونهای چهارگانه استان مرکزی به رقابت پرداختند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از رقابت 52 دبیر در انتخابات مجامع دبیران کانونهای چهارگانه در مرحله شهرستانی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی ، آرش اشتری در رابطه با این خبرگفت :با توجه به شیوع ویروس کرونا انتخابات مجامع دبیران کانونهای چهار گانه در شعب تابعه هلال احمر استان به صورت مجازی برگزار شد  .

وی افزود: در این رقابت ۵۲ دبیر کانونهای چهارگانه دانشجویی، طلاب،بخش آزاد و روستایی به رقابت پرداختند واز هرشعبه یک دبیر به مرحله انتخابات استانی راه پیدا نمود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی تصریح کرد:در تاریخ ۲۲ اردیبهشت مرحله استانی انتخابات مجامع دبیران کانونهای استان با حضور ۱۱ دبیر منتخب ونه کاندیدا برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در پایان انتخابات دبیر ونایب دبیرمجمع استان تعیین و دبیر مجمع استان به مرحله کشوری معرفی خواهد شد.

این مقام مسئول تعداد شعب شرکت کننده در انتخابات مجامع را ۱۱ شعبه دانست وبیان داشت:از شهرستان اراک تعداد ۱۰ دبیر که یک دبیر از کانون دانشجویی ، شعبه آشتیان ۶ دبیر که یک دبیر از کانون دانشجویی، شعبه تفرش ۲ دبیر که یک دبیر از کانون طلاب ، خمین ۴ دبیر که یک دبیر از کانون دانشجویی، خنداب ۲ دبیر که یک دبیر از شاخه آزاد، شعبه دلیجان ۸ کاندید که یک دبیر از کانون دانشجویی، شعبه زرندیه ۲ دبیر که یک دبیر از شاخه آزاد، شعبه ساوه ۵ دبیر که یک دبیر از شاخه دانشجویی ، شازند ۵ دبیر که یک دبیر از شاخه آزاد، محلات ۴ شعبه که یک دبیر از شاخه آزاد ، وشهرستان غرق آباد ۴ دبیر که یک دبیر از شاخه طلاب به رقابت پرداختند وبه مرحله استانی را پیدا نمودند.