آماده سازی ۱۰۰۰ بسته معیشتی در هلال احمر ملارد

بسته های بهداشتی و سبد حمایتی با کمک اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد تهیه، بسته بندی و آماده توزیع در ایام ماه مبارک رمضان شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ همزمان با ماه مبارک رمضان ۱۰۰۰ بسته حمایتی و بهداشتی برای کمک به تامین معیشت خانواده های شناسایی شده کم برخوردار و خانوارهای آسیب دیده از ویروس کرونا با استفاده از توان خیرین،شرکتها و مسئولین شهرستان ملارد و با مساعدت جمعیت هلال احمر استان تهران تهیه و در قالب طرح دست یار و نیز طرح کمک مومنانه تهیه و آماده توزیع شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد افزود: این سبدهای حمایتی و پک های بهداشتی با مشارکت خیرین و اعضای جوانان، امدادگران ونجاتگران و داوطلبان در بین خانوارهای کم برخوردارو آسیب دیده از کرونا در شهرستان ملارد همزمان با ایام ماه مبارک رمضان توزیع خواهد شد .

سلیمی در ادامه گفت:سبد های حمایتی و بهداشتی این طرح شامل ۱۲ قلم کالای اساسی مورد نیاز خانوارها می باشد.

وی خاطرنشان کرد: این بسته ها با همکاری اعضای جمعیت آماده شد که برای نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از ویروس کرونا می باشد.

سلیمی اظهار کرد:همدلی و همدردی خیرین حاکی از نوع دوستی آنان و این اقدامات خیرخواهانه مرهمی برای تسکین آلام دردمندان و بیماران است.

شایان ذکر است رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد از حضور جوانان و نوجوانان همچنین غنچه های هلال احمر در آماده سازی اقلام حمایتی تشکر کرد.