رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور در پیامی روز بزرگداشت مقام معلم تبریک گفت

محمد گل فشان، رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور در پیامی روز بزرگداشت مقام معلم را به استادان، معلمان و مربیان هلال احمر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ در متن پیام دکتر محمد گل فشان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوزادهمین روز از اردیبهشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، هر ساله در تقویم ما ایرانیان، به طرح زیبای تکریم مقام والای معلمان، اساتید و مربیان مذین شده است.

در مقام و جایگاه رفیع معلم همین بس که حضرت امیرالمومنین علی (ع) می فرمایند: (من علمنی حرفا فقد صیرنی عبدا) کسی که به من یک حرف بیاموزد مرا بنده ی خود کرده است.

این روز بزرگ، بهترین فرصت برای همه ما است که روزی پای درس معلمان الفبای علمی و مهربانی و انسانیت را آموختیم. و بسیار شایسته است که این مجال را غنیمت شمرده و ضمن تبریک این روز به معلمان و اساتید و مربیان تلاش های خالصانه آنها را ارج نهیم.

بی شک، انسان هایی که در کنار رویش های علمی موفق به کسب فضایل والای انسانی می شوند و با گام نهادن در مسیر ایثار و خدمت به دیگران ضمن پیشرفت علمی به شکرانه توانایی به رفع نیازهای مردم می پردازند نزد خداوند در جایگاه ویژه ای قرار دارند.

مربیان گرانقدری که ضمن آموزش مفاهیم بشردوستانه و امدادی به جامعه آگاهی می بخشند، چراغ روشن امید به روزهای خوب و راهگشای مسیر تعالی جوانان پرنشاط این مرز و بوم هستند.

اینجانب، بویژه قدردان تلاش ارزشمند کسانی هستم که در جمعیت هلال احمر و در  سنگر ارائه آموزش های متعالی انسان دوستی و تعالیم حیات بخش امدادی که منجر به نجات جان انسان ها است، خدمت می کنند. و برای یکایک شما توفیق روزافزون، شادی و سلامت که لازمه زندگی و خدمتی اثربخش به خلق است آرزو دارم.

دکتر محمد گل فشان _ رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور