رئیس جمعیت هلال‌احمر در مراسم معارفه: پاکدستی، پاکدامنی و صداقت شرط مهم کار در هلال‌احمر/آماده توزیع بسته‌های معیشتی هستیم

رئیس جمعیت هلال احمر درباره تنفیذ حکم ریاست جمهوری که در آن برای نخستین بار مقابله با یک بحران قید شده است، اعلام کرد: بلافاصله پس از اطلاع از حکم سرپرستی، جلسه ای 5 ساعته تشکیل شد و کار را برای کمک به مدیریت بحران کرونا آغاز کردیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر کریم همتی در مراسم معارفه رئیس جمعیت هلال احمر که صبح امروز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه در محل ساختمان صلح این جمعیت برگزار شد، ضمن تشکر از دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، دکتر علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اعضای شورای عالی، مدیران جمعیت هلال احمر و مدیران عامل این جمعیت، گفت: مسئله خیلی مهمی که باید به آن توجه کرد، اعتماد مردم به این نهاد مردمی است. کار در هلال احمر جایگاه خاصی دارد و این تکلیف به بنده محول شده است.
وی افزود: در سال هایی که پیش از این در جمعیت هلال احمر مشغول به خدمت بودم، حوادث و سوانحی وجود داشت که تجربیات متعددی را به همراه داشت، اما در همه این حوادث تنها چیزی که به انسان امید می دهد همدلی و خدمت به همنوعانی است که درگیر مشکلات هستند.
به گفته رئیس جمعیت هلال احمر، باید همه تلاش خود را به کار بگیریم تا اعتماد مردم به جمعیت هلال احمر را جلب کنیم و براساس اصول بنیادی حاکم بر هلال احمر که در دین مبین اسلام هم به آن اشاره شده، خدمت کنیم.