دلجویی از خانوارهای درگیر بیماری ویروس کرونا توسط جوانان هلال احمر شهرستان بهاباد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد از اجرای طرح دلجویی از خانوارهای درگیر بیماری ویروس کرونا توسط اعضا جوانان هلال احمر این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ حسن رضاپور رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد اظهار داشت: در این طرح با حضور اعضا جوانان و داوطلبان هلال احمر  تلاش می شود افرادی که دارای بیماری کرونا هستند و یا خانواده هایی که از این بیماران نگهداری می کنند و خودشان نیز در معرض خطر قراردارند و یا مشکوک به ناقل بودن ویروس کرونا هستند را با بررسی و پاسخگویی به نیازهای آنان مدیریت تا از تردد آنان به هردلیل ممکن در سطح جامعه جلوگیری شود.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد گفت: هدف نهایی این طرح پاسخگویی به تمام نیازهای بیماران کرونایی و خانواده های آنان است تا مانع از حضور آنان در سطح جامعه شویم و بدین صورت زنجیره ویروس کرونا را قطع کنیم.

رضاپور عنوان کرد: هلال احمر دوشادوش هموطنان برای شکست و ریشه کنی کرونا در تلاش است و از هیچ خدمتی در این خصوص دریغ نمی کند.

وی در پایان خواستار توجه هر چه بیشتر مردم به توصیه های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی شد و گفت: تنها مساعدت مردم می تواند زنجیره انتقال کرونا را قطع کند.