هزینه ازدواج صرف هزینه مبارزه با کرونا توسط اعضا جوانان استان بوشهر

زوج جوان جمی هزینه مراسم ازدواج خود را برای مبارزه با کرونا به هلال احمر و نهادهای مربوطه اهدا کردند.

 به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ مختار هنرمند و ریحانه هنرمند داوطلب جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان جم با حضور در جمعیت هلال احمر شهرستان هزینه ازدواج خود را وقف خدمات خادمین سلامت کردند.

مختار هنرمند داوطلب جوانان هلال احمر در رابطه با این اقدام گفت: همه تصمیمات مراسم را گرفته بودیم و حتی سالن و دیگر اقدامات هم برای برپایی جشن محیا نموده بودیم اما با توجه همه گیری این بیماری و درخواست مسولین از عدم تجمع و برگزاری مراسمات به سمت هزینه در کار خیر رفتیم.

وی گفت: وقتی زحمات و تلاش های مجموعه ها از جمله هلال احمر و نیروهای مردمی و در خط مقدم خادمین سلامت را دیدیم تصمیم گرفتیم هزینه ها را در این مسیر وقف کنیم.

ریحانه هنرمند در خصوص این اقدام خیرخواهانه افزود: خوشبختی زندگی در آرامش و اتفاقات خوب است نه در تجمل گرایی خوشحال هستیم که ابتدای مسیز زندگی این همه دعای خیر پشت سر خودمان می بینیم.

آمنه غریبی معاون امور جوانان با اشاره به این خبر خاطرنشان کرد: این اقدام کم از حضور در خط مقابله با این ویروس نیست وی گفت: این زوج هلال احمر ضمن حضور و خدمت در این روزها در کنار دیگر اعضا با این اقدام زندگی خود را از دعا خیر مردم بیمه کردند.