رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از راه اندازی و تشکیل پویش بین المللی “من خانه میمانم” توسط اعضای سازمان جوانان هلال احمر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ علی حیدری نجات در تشریح این پویش گفت: پویش بین المللی “من خانه میمانم”به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در جهان و معطوف به دو هدف والای صلیب سرخ و هلال احمر همان حمایت از سلامت انسان ها و تسکین آلام بشری توسط اعضای سازمان جوانان راه اندازی و تشکیل شد.
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه این پویش با هدف حمایت از سلامت انسان ها تشکیل شده است تصریح کرد:کوید ۱۹ یک پاندمی است که برای غلبه بر آن می بایست جهانی بیندیشیم و محلی و فردی اقدام کنیم.امروز ابناء بشر دارای یک دشمن مشترک می باشد و نیازمند مسئولیت پذیری همگانی از طرف دولت ها و ملت ها است.
حیدری نجات افزود: تاکنون نمایندگانی از ۵۶ کشور جهان در قالب ویدیو در این پویش شرکت، و ضمن استقبال از این اقدام بین المللی خواستار در خانه ماندن همه مردم برای کنترل و مقابله با این ویروس شدند.
وی خاطر نشان کرد:مردم کشورهای مختلف می توانند با ورود به ربات تلگرام I_stay_homeBot@ پوستر شخصی خود ساخته و در این پویش شرکت کنند.
رئیس سازمان جوانان هلال احمر یادآور شد:خارج نشدن از منزل،عدم توجه به خرافات و توصیه های غیر علمی،عدم انتشارشایعات در فضای مجازی،رعایت نکات بهداشتی و حفاظتی،دعوت از سایر مردم برای
برای پیوستن به پویش،حمایت از کادر درمان و مدافعان سلامت از اهداف این پویش است.