بازدید مسئولان استانی از پایگاه‌های غربالگری کرونا رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کرج از بازدید و بررسی نحوه اجرای طرح غربالگری بیماری کرونا توسط مسئولان استانداری البرز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛ سید فتح‌اله هاشم‌نژاد اظهار داشت: در پایگاه‌های غربالگری جمعیت هلال‌احمر، نجاتگران تب هموطنان را کنترل می‌کنند.
وی اضافه کرد: در صورتی که تب به همراه سایر علایم بیماری کرونا در فردی مشاهده شود به همکاران اورژانس مستقر در محل پست ارجاع داده‌ می‌شوند.
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کرج با بیان اینکه اگر فرد مشکوک شرایط بستری در بیمارستان را داشته باشد، توسط نیروهای اورژانس به مرکز درمانی منتقل می شود، گفت: اگر فرد شرایط بستری نداشته باشد، توسط کارکنان پلیس راه و نیروی انتظامی از ادامه سفر منع می‌شود.
هاشم نژاد درباره حضور مسئولان استانی و شهرستانی در پایگاه‌های سلامت شهرستان کرج تصریح کرد: تاکنون قاسم‌پور معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج، فردی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری البرز، درویش‌پور معاون امور عمرانی استانداری البرز از پایگاه‌های سلامت این جمعیت در خیابان اصلی رجایی‌شهر، گلشهر و اتوبان تهران- قزوین  بازدید کردند.
وی افزود: رحمانیان سرپرست دفتر برنامه ریزی و نوسازی و تحول اداری استانداری البرز با شهردار ماهدشت از پست غربالگری مستقر در خروجی ماهدشت نیز بازدید کرد.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه ماندن در خانه  گامی مفید در کاهش تلفات این بیماری است، خاطرنشان کرد: هموطنان و همشهریان با کاهش تردد می‌توانند از انتقال بیماری کرونا و طولانی شدن زمان بحران این بیماری کم کنند.

شما هم نظر خود را ارسال کنید