جوانانی که خدمت به هموطن را در کنار خانواده ماندن ترجیح دادن

همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و فراگیرشدن این ویروس در سراسر ایران و درگیرشدن برخی از هموطنانمان جوانان هلال احمر بار دیگر خالصانه توانستند شعار بشردوستی ، نوعدوستی را معنا کنند ودر کنار هموطنان خود ارائه خدمت کنند.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی، این استان ازجمله استانهای بود که در شرایط بحران قرارگرفت وا ین ویروس مهمان ناخوانده خانه هایشان شد جوانان هلال احمر از ابتدای شیوع این ویروس اقدامات بشردوستانه خودرا به همشهریان خود ارائه دادند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی در رابطه با این گزارش بیان داشت: جوانان از ابتدای شیوع ویروس اقدام به توزیع بروشور در بین کسبه وبازاریان نمودند

وی افزود: آموزش مقابله با این ویروس از جمله فعالیتهای صورت گرفته توسط جوانان بود که با استقبال عامه مردم مواجه شد و در نظر سنجی صورت گرفته میزان رضایت مردم از این کار بسیار بالابود.

وی گفت: ضدعفونی کردن معابر و توزیع ماسک و دستکش از جمله فعالیتهای بود که جوانان تا پاسی ازشب به خدمت مشغول بودند.

اشتری خاطرنشان کرد: با ابلاغ سازمان و حضور جوانان در پایگاههای تب سنجی بسیاری از جوانان در روز عید خدمت به هموطن را در کنار خانوده ماندن ترجیح دادن ولحظه سال تحویل را در ایستگاههای تب سنجی در کنار مردم بودند

وی تصریح کرد: ازهمان ابتدا شروع به گرفتن تست تب و ضدعفونی کردن ماشینها پرداختند و از صحت وسلامت هموطنان خود مطمعن میشدند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی همکاری تمام کانونها را نشان از همدلی این اعضاء دانست وبیان داشت: کانونهای طلاب، دانشجویی، آزاد در کنارهم ودوشادوش هم در حال فعالیت هستند وهرکدام قسمتی از کار رابرعهده گرفته اند

وی در پایان خاطرنشان کرد : این فعالیت همچنان ادامه دارد وجوانان با انرژی به فعالیت خود ادامه میدهندتا بتوانند با همکاری یکدیگر این ویروس را شکست دهند.

 

شما هم نظر خود را ارسال کنید