بسته خبری : سفر دبیر کل جمعیت هلال احمر به استان بوشهر وبازدید از مناطق سیل زده و ایستگاه تب سنجی 

دبیرکل جمعیت هلال احمر از مناطق سیل زده و ایستگاه تب سنجی شهرهای عسلویه ؛ کنگان ؛ و جم استان بوشهر بازدید نمود. 

 

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ دکتر پیروی دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور امروز صبح ۵ فروردین ۹۹ بصورت سرزده از نحوه خدمات صورت گرفته در روستای برکه چوپان و قلعه میان بازدید بعمل آورند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان بیان کرد: بارندگی‌های صبح روز ۳ فروردین ۹۹ تاکنون خسارات زیادی را در نقاط مختلف شهرستان به بار آورده و افراد زیادی متأثر از این سیلاب شده‌اند که بدین منظور دکتر پیروی دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور برای بازدید به این مناطق امروز وارد کنگان شد.

دکتر حاجیانی افزود: بارندگی‌های سیل‌آسا همراه با طغیان رودخانه‌های محلی در این استان سبب اسیب به ۹۴ خانوار و بیش از ۳۵۶نفر شده است و تاکنون اقلامی شامل ۲۰۳ تخته پتو ، ۵۰کیلو نایلون ، ۱۱۱تخته پتو ، ۵ست ظروف ، ۱۰ شعله والر ، ۹۰کیلو برنج و ۷۰کیلو توزیع شده است.

دبیرکل جمعیت هلال احمر در پایگاه تب سنجی شهرستان جم

معاونت امور جوانان از بازدید دبیرکل از ایستگاه های تب سنجی شهرستان جم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ دکتر محمودرضا پیروی دبیرکل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران امرود از محل پایگاه سلامت شهرستان جم بازدید کرد.

دکتر پیروی که به جهت بازدید از مناطی سیل زده و روند امداد رسانی در این استان حضور پیدا کرده بود با حضور در جمع داوطلبان از زحمات انان تقدیر و تشکر نمود.

در این بازدید روند تب سنجی و پایش سلامت مسافران و ترددکنندگان در این محور مشاهده و نحوه دقت در اجرای ان مورد ارزیابی قرار گرفت.

دبیرکل هلال احمر در ادامه حضور خود به مناطق سیل زده سفر کرد.

 

بازدید دبیرکل از ایستگاه تب سنجی شهرستان عسلویه

دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور از ایستگاه تب سنجی عسلویه بازدید نمود.

 

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ دکتر محمودرضا پیروی دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور، دکتر غلامرضا حاجیانی مدیرعامل هلال احمر استان بوشهر با هیئت همراه از ایستگاه های تب سنجی شهرستان عسلویه در مورخه ۴ فروردین ۱۳۹۹ بازدید نمودند.

در پایان دبیرکل از زحمات اعضاء جوانان و امدادگران در ایستگاه تب سنجی تقدیر و تشکر نمود.