مشارکت اعضا جوانان خراسان رضوی درغربالگری وتب سنجی بیش از ۴۵۰هزار نفر

معاون امور جوانان خراسان رضوی از غربالگری وتب سنجی چهارصد و پنجاه و هشت هزارو ۸۱۴ نفر با مشارکت ۹۳۶ نفر روز از اعضا جوانان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی؛ علیرضا معین زاده با اعلام این خبر افزود: اعضا جوانان در تمامی ایستگاههای تب سنجی و غربالگری شعب هلال احمر استان حضور دارند و تاکنون به سی و شش هزارو۹۹۹ نفر  آموزش بهداشتی مقابله با کرونا ویروس به صورت چهره به چهره صورت پذیرفته است.
معین زاده در ادامه به طرح یاران خورشید اشاره کرد و افزود: این طرح با مشارکت فعال جوانان شعبه نیشابور برای جانبازان ۷۰ درصد به بالا که توسط بنیاد شهید معرفی گردیدند در حال اجرا است و جوانان با حضور در منازل این عزیزان ضمن ضدعفونی منزل نسبت به پایش سلامت و اهداء بسته های بهداشتی به جانباران عزیز اقدام می نمایند.
وی از گندزدایی و ضدعفونی کردن شش هزارو۳۰۲ خودرو و۲۸ خیابان خبر داد وگفت: تا پایان روز دوشنبه ۴ فروردین صدو هفده هزارو۱۶۰ عدد ماسک و دوازده هزارو۲۶۱ جفت دستکش نیز توزیع شده است.
معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی همچنین از تولید ماسکهای بهداشتی و توزیع آن در مناطق کم برخوردار خبر داد و اظهار داشت شانزده هزارو۴۳۱ مایع ضدعفونی در این مناطق توزیع شده است.

شما هم نظر خود را ارسال کنید