پیام تبریک نوروزی رئیس سازمان جوانان هلال احمر

رئیس سازمان جوانان هلال احمر در پیامی عید نوروز را به تمامی اعضا جوانان هلال احمر سرلاسر کشور و خانواده بزرگ سازمان جوانان هلال احمر تبریک گفت .

به نام پروردگار عالم و محول کننده حالات،

درود و احترام  به شما دوست عزیز و اعضاء پر تلاش سازمان جوانان؛

سالی که گذشت، سال پرفراز و نشیب  از حوادث طبیعی تا حوادث انسان ساخت توام با دشمنی دول عهد شکن برای مردم عزیز کشورمان بود، همچنین برای سازمان جوانان ،  هرچند مشقت بعضی بلایا برای چند صباح دیگر ادامه دارد که یک مسئله جهانی شده هست! اما شما عزیزان در طول ایام سال همیشه آماده با رعایت ارزشهای انسانی جمعیت هلال احمر و سازمان جوانان برای التیام وتسکین درد ها وناراحتی ها در کنارشان بودید و این خدمتی الهی ادامه دارد که لازم ایت به همگی عزیزان خدا قوت گفت،  زمستان به پایان آمد و شروع بهار طبیعت که مزین به موسم خرّمی و شادمانی است، نشان از محبت خالق بی همتا بر مخلوقات خویش است،   و ناپایداری وتغییر دائمی   را به عنوان ناموس طبیعت به رخ می کشد و کوتاهی فرصتها را تذکر میدهد .  که چنین نبوده وچنین نیز نپاید .

ضمن تبریک سال ۱۳۹۹ از خدای تعالی شادمانی و سلامتی مستدام را برای شما عزیزان عضو خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر وخانواده محترمتان در  سرآغاز سال ۱۳۹۹ مسالت دارم. و  سالی پُر از بهترین ها  و به دور از  پلشتی ها را برایتان از خالق هستی طلب  میکنم.

در پناه رب العالمین، پایدار وسرافراز  باشید.

با احترام

علی حیدری نجات