حضور یک هزار داوطلب هلال احمر استان تهران در کمپین قرار مهربانی

داوطلبان جمعیت هلال احمر استان تهران خون خود را اهدا کردند/ یک هزار نفر در کمپین قرار مهربانی حضور خواهند داشت

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران با بیان این که داوطلبان جمعیت هلال احمر استان تهران خون خود را اهدا کردند، گفت: یک هزار نفر در کمپین قرار مهربانی با هدف اهدا خون، نجات زندگی انسان ها است، حضور خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران امروز در حاشیه بازدید از مرکز انتقال خون وصال، اظهار کرد: با توجه به کمبود بانک خونی و با هماهنگی های لازم که با سازمان انتقال خون استان تهران انجام دادیم، قرار شد پرسنل و داوطلبان هلال احمر استان تهران خون خود را اهدا کنند.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا کار سختی به نظر می رسید اما با همکاری کارکنان و اعضای داوطلب هلال احمر استان تهران این امر محقق شد و هزار نفر به کمپین قرار مهربانی که با شعار اهدای خون، هدیه ای برای نجات انسان ها است، پیوستند که طی روزهای آینده و در چند مرحله با مراجعه به مراکز سازمان انتقال خون استان تهران، خون خود را اهدا خواهند کرد.

فتحی خاطر نشان کرد: امروز هم حدود ۱۰۰ نفر از پرسنل و داوطلبان هلال احمر استان تهران در مرکز انتقال خون وصال حضور پیدا کرده تا در این شرایط سخت، خون خود را اهدا کنند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران اضافه کرد: این طرح در تهران و شهرستان های استان تهران ادامه خواهد داشت و از تمام هموطنان در استان تهران نیز درخواست داریم با رعایت امور بهداشتی به مراکز انتقال خون مراجعه کنند.