جمعیت هلال احمر قم ۱۴ اسفند ماه میزبان اختتامیه دومین جشنواره ملی سرود و تئاتر «احسان»

جمعیت هلال احمر قم ۱۴ اسفند ماه میزبان اختتامیه دومین جشنواره ملی سرود و تئاتر «احسان»

معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان به منظور هماهنگی در خصوص اجرای اختتامیه دومین جشنواره ملی سرود و تئاتر «احسان» به استان قم سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ هدایت اله خیاطیان، معاون پیش دبستانی و دانش‌آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور به همراه کارشناسان به منظور هماهنگی برگزاری آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی سرود و تئاتر «احسان» به قم سفر کرد.

وی در این سفر ضمن نشستی با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم در خصوص اجرای اختتامیه جشنواره ملی احسان به میزبانی قم گفتگو کرد.

در ادامه، نشست معاون دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر کشور با معاون امور جوانان و کارشناسان حوزه دانش آموزی هلال احمر استان قم در خصوص اجرای اختتامیه جشنواره ملی احسان به میزبانی استان قم برگزار شد و هماهنگی های مورد نیاز ارزیابی و مقرر شد این مراسم در ۱۴ اسفند ماه سال جاری با حضور منتخبان برگزار شود.

یادآور می شود؛ دومین جشنواره ملی سرود و تئاتر «احسان» ویژه کانون های دانش آموزی هلال احمر در دو بخش سرود و نمایش در دو قسمت خواهران و برادران و همچنین در بخش ویژه عمومی خاطره گویی ۱۱۲ ثانیه ای با میزبانی جمعیت هلال احمر استان قم در حال اجرا است.

گفتنی است، معاون دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر کشور و کارشناسان  در حاشیه این سفر از محل برگزاری آزمون دادرسان قم که به مدت ۴ روز و به صورت متمرکز در نواحی استان قم در حال برگزاری است، بازدید کردند.