حضور ۸۰۰ نفری دانش آموزان یزدی در نمایش تصویر آفتاب

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد از برگزاری تئاتر انقلاب، توسط دانش آموزان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ سید جواد میر حسینی معاون امورجوانان جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تئاتر دانش آموزی با موضوعیت سرگذشت ایران و انقلاب با عنوان تصویر آفتاب ویژه دانش آموزان شهرستان یزد و اعضا کانون دانش آموزی هلال احمر  برگزار شد.

 معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد  با بیان اینکه ۸۰۰ دانش آموز به ویژه اعضای کانون های دانش آموزی مدارس در این مراسم انقلابی شرکت کرده اند ، افزود: حجت‌الاسلام شعشعی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد با حضور در این مراسم و ایراد سخنرانی، از رسالت‌های هلال احمر به عنوان یک نهاد مردمی گفته و از همه دانش آموزان جهت عضویت در جمعیت هلال احمر و کانون های دانش آموزی هلال احمر دعوت به عمل آورد.

 میرحسینی ادامه داد: ایام ا… دهه فجر بیانگر تاریخ ارزشمند انقلاب اسلامی ایران است که باید با روش های جذاب و مناسب رده سنی کودکان و نوجوانان که نسل سوم و چهارم انقلاب هستند، به ایشان انتقال یابد.

وی بیان داشت: این تئاتر زیبا و مفهومی با سرپرستی و کارگردانی کاظم کاظمیان سرپرست گروه فرهنگی هنری پیام یزد و با ایفای نقش دانش آموزان هنرمندی که دوره بازیگری گذراندند به مرحله اجرا رسیده است.

این مقام مسئول ضمن تشکر از دست اندرکاران این طرح خاطر نشان کرد: دلیل انتخاب بازیگران از قشر دانش آموز و نوجوان، انتقال صریح پیام های تاریخ معاصر و ارتباط موثر با گروه همسالان بوده است.

در حاشیه این مراسم جوایزی به دو دانش آموز که آشنایی کامل با رسالت های جمعیت هلال احمر داشتند اهدا شد.