هر مدرسه یک پایگاه همدلی

اجرای طرح سیل مهربانی همکلاسی ها در مدارس شهرستان اردکان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان از اجرای طرح سیل مهربانی همکلاسی ها در کانون های دانش آموزی هلال احمر مدارس این شهرستان با هدف همدلی و همدردی با کودکان آسیب دیده از سیل های اخیر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ جواد کمال آبادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان اظهار داشت : با مشارکت اداره آموزش و پرورش و جمعیت هلال احمر طرح سیل مهربانی همکلاسی ها با حضور اعضا کانون دانش آموزی هلال احمر مدرسه اردیبهشت شهرستان اردکان  برگزار شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان با تاکید بر لزوم نهادینه کردن اصول و اهداف جمعیت هلال احمر به ویژه بشردوستی تصریح کرد: این طرح با هدف ترویج فعالیت‌های بشردوستانه، تلاش، ایثار، همدلی و همراهی با دانش آموزان و خانواده های آسیب دیده از سیل اخیر استان سیستان و بلوچستان و انسجام بخشی از هدایای نقدی و غیر نقدی دانش آموزان، فرهنگیان و اولیا در مدارس اجرایی شده است.

کمال آبادی در ادامه توضیح داد: این طرح با شعار هر مدرسه یک پایگاه همدلی در راستای پویش ملی حمایت از دانش آموزان مناطق سیل‌زده سیستان وبلوچستان برگزار می‌شود.

وی در پایان افزود: با مشارکت در این پویش به دانش آموزان و کودکان در مناطق آسیب دیده یادآور می‌شویم که هم وطنانشان آن‌ها را فراموش نکرده و تنها نخواهند گذاشت تا در کنار کاهش مشکلات معیشتی از آلام روحی و فشار روانی آن‌ها نیز کاسته شود