حضور جوانان هلال احمر استان فارس در مراسم راه پیمایی ۲۲ بهمن ماه / زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهید سردار قاسم سلیمانی

اعضای جوانان هلال احمر استان فارس در 22 بهمن ماه چهل و یکمین سالروز انقلاب اسلامی پر شور تر از هرسال در راه پیمایی عظیم مردم شرکت کردند و یاد و خاطر شهید قاسم سلیمانی را زنده نگه داشتند.

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس : معاون امور جوانان هلال احمر استان فارس ضمن حضور در کنار سایر اقشار و جوانان شیرازی  اظهار کرد: دهه فجر سرآغاز سرنگونی نظام سلطه بر ملت ایران و فروپاشی رژیم دست نشانده پهلوی است که با رمز استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی رقم خورده که اعضای جوانان هلال احمر از شعب جهرم، فسا ، ممسنی ، زرین دشت، نی ریز ، لامرد، ارسنجان، آباده، خرم بید، مرودشت، رستم، خنج، داراب، اقلید، سپیدان، شیراز، مهر، فیروز آباد، و قیروکارزین در این مراسم شرکت کردند..

وی افزود: استقبال جوانان شعب فارس از حضور در برنامه ۲۲ بهمن در کنار و همراه با مردم به یکپارچگی این جوانان با اعتقادات و عقاید مردم گره خورده و امسال نیز حضور پر رنگ تری را نصبت به سالهای گذشته از جوانان در امر خردمت رسانی نیز مشاهده کردیم.

تجلی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران به عنوان معجزه قرن حاضر و مبداء تحولات اساسی در بین جهانیان است و این دستاورد مهم باید همواره گرامی داشته شود و تحولات علمی، فرهنگی، اجتماعی و فن‌آوری در عرصه‌های بین‌المللی، نشان از گسترش مبانی فکری جمهوری اسلامی به همه نقاط جهان است که هر روز بر گستره آن افزوده می‌شود.

معاون امور جوانان اظهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به این دلیل اهمیت دارد که استکبار جهانی خیال می‌کند اگر یک مرد از جنس مهربانی و سردار صلح و امنیت را در منطقه از ما بگیرد ما دست از تلاش برای ایجاد صلح در کشور بر میداریم بلکه برهمین اساس هر روز تهدیداتی را مطرح می‌کند که حضور گسترده مردم می‌تواند هم پشتیبان قوی برای مردم و ملت ایران باشد باشد و هم برای دشمنان پیام داشته باشد.

وی همچنین از حضور جوانان خدمت رسان در ایستگاه های سلامت برپا شده در طول مسیر راه پیمایی در شهرستان های لامرد ، خرم بید، ممسنی، رستم، خنج، اوز ، قیروکارزین و زرین دشت خبر داد و گفت:  این ایستگاه سلامت شامل مشاوره بیماریها و پایش سلامت، چک فشار خون و وزن بوده و در بخش پایش سلامت  فشار خون مراجعه کنندگان اندازه گیری می‌شود و مشاوره درمانی شدند.

جوانان خدمت رسان در سرارس استان فارس از شعب گفته شد تا پایان راه پیمایی به مردم خدمت رسانی کردند.

ابدان – رابط خبری جوانان هلال احمر استان فارس