برگزاری المپیاد ورزشی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در استان کرمانشاه

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از برگزاری یک دوره المپیاد ورزشی منطقه ای بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر به میزبانی شهرستان جوانرود خبر داد.

به گزارش رابط خبری معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ مختار اسدیان معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ضمن بیان این خبر افزود: یک دوره مسابقه فوتسال با حضور و مشارکت اعضای کانون های دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه و به صورت منطقه ای در بین شهرستان های منطقه اورامانات و به میزبانی شهرستان جوانرود برگزارشد.

وی تصریح کرد: این سلسله از مسابقات به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در تمام شعب جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با حضور اعضا کانون های دانشجویی، جوانان، دانش آموزی و در رشته های تنیس روی میز، پرتاب دارت، طناب کشی و … برگزار و به نفرات برتر هدایایی اهدا گردید.

اسدیان ادامه داد: این مسابقات بصورت منطقه ای و با محوریت منطقه اورامانات برگزار گردیده و تیمهای منتخب کانونهای دانشجوی و جوانان در فضای با نشاط و مهیج به رقابت با یکدیگر پرداختند.

معاون امور جوانان درپایان افزود: در این دوره از مسابقات، جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان جوانرود موفق شدند به عنوان قهرمان در این المپیاد به کار خود پایان دهند.