فجـر نیکـوکـاری بـا جوانـان اصفهـانی

به ‌مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر استان اصفهان در قالب کاروان نیکوکاری به یاری مردم کم برخوردار ابوزید آباد از توابع شهرستان آران و بیدگل شتافتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدرعلی خانبازی با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی گفت: طبق برنامهریزی‌های صورت گرفته تیم ۲۱ نفره کاروان نیکوکاری این معاونت در گروه‌های مختلف خدمت رسانی، به فعالیت در روستای زیدآباد از توابع شهرستان آران و بیدگل پرداختند.

وی افزود: این کاروان با اهداف مشخص و در نظر گرفتن تدابیر لازم پس از حضور در منطقه فعالیت خود را از محل بخشداری این روستا و در جمع تنی چند از مسئولین آغاز کردند.

حیدرعلی خانبازی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط کاروان نیکوکاری معاونت جوانان در این روستا تبیین کرد: با در نظر گرفتن مدارس متوسطه اول و دوم  همچنین تعدادی از حسینیه‌های منطقه، برنامه‌های متعددی از قبیل غربالگری آسیب‌های استخوانی و صافی کف پا و… اجرا شد.

خانبازی تشریح کرد: کارگاههای توانمندسازی در زمینه‌های کارآفرینی، مدیریت فضای روانی خانواده، سواد رسانه، کار درمانگر کودک، همدلی و تربیت اجتماعی، دانستنی‌های پیش از ازدواج نیز بخشی از فعالیت این کاروان بود.

خانبازی در پایان ضمن تشکر از تمامی جوانان و پرسنل ساعی این طرح اضافه کرد: دامنه این خدمات بشردوستانه به سایر روستاهای همجوار زیدآباد از جمله محمدآباد و حسین آباد رسید که امیدواریم با آموزش‌ها و اقدامات انجام شده تاثیر مثبتی در این مناطق گذاشته باشیم.