نـواختـن زنـگ انـقلاب در مـدارس استـان اصفهـان

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از نواخته شدن زنگ انقلاب همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در مدارس منتخب این استان با حضور جوانان جمعیت هلال احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدرعلی خانبازی گفت: به مناسبت ورود حضرت امام خمینی(ره) و آغاز دهه مبارک فجر، مراسم نواختن زنگ انقلاب در مدارسی منتخب در سراسر شعب استان، برگزار شد.

خانبازی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام خجسته و مبارک دهه فجر تصریح کرد: گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به ویژه شهدای امدادگر و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی کمترین کار در مسیر اهداف والای آنان است.

وی افزود: این ایام نماد وحدت، مقاومت و ایثار مردم با بصیرت ایران اسلامی و فرصتی است تا جوانان و به ویژه دانش آموزان به عنوان آینده سازان این مرز و بوم، با آرمانهای انقلاب اسلامی بیشتر آشنا شوند و بدانند که انقلاب شکوهمند اسلامی چه فراز و نشیبهایی را پشت سر نهاده تا توانسته به جایگاه مهم و والای کنونی دست یاید.

خانبازی با اشاره به نواخته شدن زنگ انقلاب در شعب این استان تبیین کرد: در آغاز دهه مبارک فجر، همزمان با سراسر کشور، جوانان جمعیت هلال احمر به همراه مسئولین شهرستان در مدارسی منتخب حضور یافته و زنگ انقلاب را به صدا درآوردند.

خانبازی اضافه کرد: در این دهه مبارک، برنامههای متنوعی در شعب مختلف این استان برگزار شده که در پایان دهه مبارک فجر اعلام خواهد شد.