افتتاح نمایشگاه نقاشی گروهی اعضای جوانان در ملارد

نمایشگاه وورک شاپ گروهی اعضای جوانان هلال احمر شهرستان ملارد با حضور معاون امور جوانان استان تهران کمال متقیان و مسئولین شهرستانی در دهه فجر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛نمایشگاه نقاشی با موضوع صلح و مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ملارد و نهاد کتابخانه های شهرستان به مدت سه روز در کتابخانه شهید رجایی برگزار شد.
در این نمایشگاه نقاشی هنرمندان با موضوعات آتش سوزی استرالیا نقاشی چهره ی شهیدان چمران و سردار سلیمانی و چهره ی هانری دونان کشیده شده است.
در روز دوم نمایشگاه نیز ورک شاپ گروهی ویژه  کودکان برگزار شد و از برترین نقاشی تقدیر شد.
معاون جوانان هلال احمر استان تهران اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه ایده ای جدید و ابتکاری بود که بتوانیم در فرصتی مناسب نمایشگاه نقاشی در سطح استان تهران افتتاح کنیم و از کل شهرستان های استان تهران بخواهیم که اثر های خو را در نمایشگاه نقاشی قرار دهند که نقاشی های برتر توسط داوران اعلام شود.
متقیان در ادامه افزود: هدف از افتتاح نمایشگاه نقاشی با موضوع صلح ترویج اهداف چهارگانه هلال احمر تسکین آلام بشری حمایت از زندگی و سلامت انسانها صلح و دوستی و تفاهم احترام به انسان ها است.
نقاشی آتش سوزی استرالیا نمونه ای از اهداف و نگاهی  انسانی به جامعه است. در پایان سه روزه نمایشگاه نقاشی از اعضای جوانان هنرمند تقدیر بعمل آمد.