- سازمان جوانان جمعیت هلال احمر - http://rcsy.ir -

از برگزاری مسابقات فوتسال جام دهه فجر تا جشن ها و فعالیت های آموزشی کانون ها در استان فارس

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس، در روزهایی پر از شکوه و اقتدار ملت ایران اسلامی اعضای کانون های جوانان ف دانشجویی و دانش اموزی و غنچه های هلال احمر در سراسر استان پهناور فارس با جدیت برناتمه های فرهنگی و بشر دوستانه خود را به احرا در می اوردند.

با حضور اعضای جوانان زرین دشت و قیروکارزین جشن چهل و یکمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی در ششمین روز از دهه فجربرگزار شد.

با حضور ۱۰۰ نفری کودکان مهدهای کودک و مسئولین شهرستانی، جشن بزرگداشت این ایام در کانون های غنچه های هلال احمر قیروکارزین و زرین دشت برگزار شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر زرین دشت در این جشن با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و شهید سردار سلیمانی افزود: یادآوری رشادت های شهیدان به نسل های آینده از جمله وظایف مدیران و مربیان مهدهای کودک است و بی شک نقش مربیان در ساختن آینده کودکان بیشتر از هر زمان احساس می شود.

برگزاری مسابقات فوتسال جام دهه فجر در شهرستان های ممسنی و قیروکارزین

رییس جمعیت هلال احمر ممسنی از برگزاری مسابقات فوتسال جام دهه فجر بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بین واحدهای امور جوانان و کانون های دانشجویی این شهرستان خبر داد.

وی گفت: در این دوره از مسابقات، تیم‌هایی از واحدهای جوانان و امداد و نجات حضور دارند که مسابقات در دو گروه، چهار تیمی برگزار خواهند شد.
اردوی آموزشی مهارت های زندگی ویزه اعضای کانون های غنچه های هلال احمر برگزار شد

اردوی تفریحی ویژه کودکان کانون غنچه های هلال احمر شهرستان زرین دشت با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی، در روز چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه ت با حضور اعضای کانون غنچه های هلال احمر زرین دشت برگزار شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر زرین دشت افزود: اردوهای درون شهری کانون غنچه های هلال احمر ویژه تعداد معینی از گروه های سنی نونهالان به صورت رایگان و تحت نظارت و هدایت مربیان و مسئولین مهدکودک با هدف افزایش مسئولیت پذیری، بهبود روحیه مشارکت تیمی و همکاری گروهی، تمرین همزیستی مسالمت امیز و تحقق بخش اعظمی از نیازهای اجتماعی، عاطفی و جسمی کودکان در دهه فجر برگزار شد.

همچنین فعالیت های دیگری همچون برپایی ایستگاه سلامت اعضای کانون جوانان در شهرستان رستم، فعالیت آموزشی سبک زندکی کانون غنچه های هلال احمر ایران در شهرستان کازرون، ایستگاه پیشگیری از اعتیاد به همت جوانان هلال احمر شیراز و جشن غنچه های هلال احمر قیرو کارزین از دیگر فعالیت های انجام گرفته در ادامه روزهای پر از شادی و نشاط دهه فجر بود.