پایان تور قم گردی «روایت انقلاب» در دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور اعضای هلال احمر


 همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، راویان بعثه مقام معظم رهبری برای نخستین بار به روایتگری انقلاب پرداختند و اعضای هلال احمر قم نیز در این روایتگری ها حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ویژه برنامه «روایت انقلاب» با روایتگری راویان بعثه مقام معظم رهبری برای نخستین بار در شهر مقدس قم با همکاری سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم اجرا شد.

در این برنامه ها که با حضور اعضای کانون های دانشجویی، جوانان، دانش آموزی و امدادگران و داوطلبان برگزار شد،  راویان بعثه مقام معظم رهبری، رویدادهای انقلابی و اماکن تاریخی نظیر بیت امام خمینی(ره) را به ‌عنوان مکانی که میزبان امام راحل بود، روایت کردند.

همچنین خیابان انقلاب اسلامی به‌ عنوان خاستگاه انقلاب، مسجد چهارمردان به ‌عنوان مکان تاریخی که امام راحل ۱۰ فروردین رأی خود به جمهوری اسلامی را در این صندوق انداخت، مسجد سلماسی، چهارراه شهدا، مدرسه علمیه فیضیه و دبیرستان امام صادق(ع) از مجموعه اماکن تاریخی و انقلابی شهر قم به شمار می‌آید که راویان در این برنامه این اماکن تاریخی را به جوانان و نوجوانان معرفی کردند.

هدف از اجرای این برنامه آشنایی دانش آموزان با ویژگی‌های اخلاقی امام خمینی(ره)، آشنایی نسل جوان با یادمان‌های انقلاب و پیشینه شهر قم به‌عنوان خاستگاه انقلاب و تقویت روحیه انقلابی گری بود.

گفتنی است، این برنامه از ۱۲ بهمن ماه آغاز شده و تا ۲۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت که راویان در این برنامه به دو زبان فارسی و انگلیسی برای مخاطبان ایرانی و برنامه‌های روایتگری خود را اجرا می‌شود.