پیام جمعیت هلال‌احمر به مناسبت چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با تبریک طلوع چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی به عموم مردم مومن و انقلابی ایران، اعلام می دارد که امدادگران، جوانان، داوطلبان، کارکنان و مدیران این جمعیت ضمن تجدید پیمان با آرمان های امام راحل (ره)، پرصلابت تر از همیشه در میدان خدمت حاضر هستند.

ه گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، جمعیت هلال احمر که از نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی در کنار مردم بود و جانفشانی امدادگرانش در جبهه های دوران دفاع مقدس فصلی پرافتخار را در تاریخ آن ثبت کرده است، در تمامی سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی با خدمات متعدد امدادی و درمانی به ملت شریف ابران در حوادث و سایر ایام، تلاش کرده است در جهت تحقق آرمان های انقلاب و تاکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص خدمت به مردم، گام های مثبت و سازنده بردارد.

ضمن تبریک دوباره به مناسبت فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر، از خداوند متعال مسالت داریم توفیق خدمت به ملت انقلابی و ولایی کشورمان را بیش از پیش به خدمتگزاران مردم در این نهاد امدادی و داوطلبانه، نصیب کند.

مدیران، کارکنان و تمامی اعضای این نهاد مردمی با حضور در راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن یک بار دیگر عزم و پیمان خود را با آرمان های ارزشمند نظام جمهوری اسلامی تجدید خواهند کرد.