از برگزاری جلسه اعضای شورای کانون دانشجویی تا آغاز تور قمگردی جوانان قم در آغاز دهه فجر
همزمان با آغاز چهل و یکمین جشن های دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه های متنوعی در کانون های معاونت امور جوانان هلال احمر قم با محوریت گرامیداشت این ایام در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ به مناسبت دهه ی فجر جلسه ی با حضور اعضای شورای دانشگاه قم نشست هم اندیشی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه که با حضور کارشناس کانون های دانشجویی هلال احمر و اعضای شورای دانشگاه قم برگزار شد؛ مباحثی در مورد برنامه ساعت صفر و برگزاری کلاس های امداد و فن ورز داروخانه و برگزاری برنامه ها در دهه فجر و میلاد امام علی (علیه السلام) و میلاد حضرت فاطمه (سلام الله علیها) مطرح شد.

همچنین رایزنی در زمینه اجرای طرح های بشردوستانه در روز نیکوکاری و مشارکت در اردوی یک روزه قمگردی و نحوه اجرای طرح بیستمین سال اجرای طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در این نشست انجام شد.

نخستین تور قمگردی ویژه اعضای کانون های جوانان و دانش آموزی در دهه فجر

در نخستین برنامه تور قمگردی اتوبوس انقلاب در اولین روز از دهه فجر شماری از حضور اعضای خواهر کانون های جوانان و دانش آموزی حضور یافتند.

در این برنامه که با همکاری شهرداری و هلال احمر اجرایی شد علاوه بر بازدید از امکان تاریخی و اسلامی قم جوانان بر سر مزار شهدا حاضر شده و با آرمان های آن ها تجدید پیمان کردند.

یادآور می شو؛ برگزاری ۱۰ تور روایتگری انقلاب برای ۲۰۰ نفر از اعضای خانواده هلال احمر شامل، جوانان، امدادگران، داوطلبان و کارکنان، کاری مشترک است که در این ایام انجام خواهد شد.