اجرای پویش سیلِ مهربانی همکلاسی ها به همت کانون های دانش آموزی جمعیت هلال احمر شهرستان کنگاور

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کنگاور از اجرای طرح سیل مهربانی همکلاسی ها در کانون های دانش آموزی هلال احمر این شهرستان با هدف همدلی و همدردی با کودکان آسیب دیده از حادثه سیل اخیر در استان سیستان و بلوچستان و تروبج فرهنگ نوع دوستی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ علی اکبر جمالی رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کنگاور ضمن بیان این خبر افزود: با توجه به وقوع سیلاب چند وقت اخیر در استان سیستان و بلوچستان و ضرورت کمک رسانی سریع تر و مطلوب تر به هموطنان عزیزمان و در راستای تحقق این امر مهم طرح سیل مهربانی همکلاسی ها در مدارس سطح شهرستان کنگاور با مشارکت کانون های دانش آموزی اجرا گردید.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کنگاور تصریح کرد: دانش آموزان مانند دیگر اقشار مردم در این سیل مهربانی با کمک های ارزشمند خود، حس نوعدوستی خود را به هموطنانشان نشان می دهند همانطوری که در سیلِ مهربانی به استان های خوزستان، گلستان و لرستان این همت خود را نشان دادند.

جمالی خاطرنشان کرد: قطعا با همدلی انجام شده توسط این دانش آموزان که سرمایه های ارزشمند این مرز و بوم هستند بخشی از آلام و خسارات وارد شده به خانواده ها و دانش اموزان مناطق سیل زده جبران خواهد شد.

وی در پایان بیان داشت: هدف از اجرای طرح سیل مهربانی همکلاسی ها کمک به هموطنان سیل زده، همدلی و همراهی با آسیب دیدگان سیل اخیر استان سیستان و بلوچستان و ترویج دوستی و مشارکت دربین دانش آموزان است