دومین سیل مهربانی همکلاسی ها در کرمان اجرا شد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از اجرای دومین سیل مهربانی همکلاسی ها در کانون های دانش آموزی این جمعیت خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح گفت: با توجه به بارندگی های شدید در استان کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان که منجر به آب گرفتگی شدید و وقوع سیل در این مناطق شده است، طرح ملی سیل مهربانی همکلاسی ها با مشارکت اعضای کانون دانش آموزی جمعیت هلال احمر در استان کرمان اجرا شد.
اجرای دومین طرح ملی سیل مهربانی همکلاسی ها در کرمان

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان گفت: طرح”سیل مهربانی همکلاسی ها” برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان در مدرسه دخترانه شهدای فرهنگیان کرمان اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه این طرح، استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود از قبیل تشکل های دانش آموزی، فرهنگیان و اولیای مدارس است، افزود: ترویج فرهنگ نوعدوستی، ایثار و مشارکت‌جویی دانش‌آموزان برای خانواده‌های آسیب‌دیده از سیل از اهداف اجرای این طرح است.

وی خاطرنشان کرد: ایستگاه های جمع آوری کمک های غیر نقدی شامل (انواع پتو، موکت، زیرانداز نو، موادغذایی و بهداشتی ) در محل میدان شهدا و جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان واقع در بلوار ۲۲ بهمن نیز برپا شده است.
پویش سیل مهربانی همکلاسی ها در شهرستان بردسیر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر از اجرای پویش سیل مهربانی همکلاسی ها، در دبیرستان دخترانه شایستگان این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به وقوع سیل اخیر در کرمان و استان سیستان و بلوچستان و اهمیت کمک رسانی به موقع به هموطنان این طرح با حضور مسئولان آموزش و پرورش و مشارکت کانون دانش آموزی اجرا شد.

موسی فخرآبادی افزود: امیدوارم با همدلی دانش آموزان، فرهنگیان و اولیاء ، بخشی از آلام و خسارات وارد شده به خانواده ها و دانش آموزان سیل زده جبران شود.