مشارکت جوانان هلال احمر فارس در جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان

جوانان هلال احمر استان فارس در کنار صندوق های جمع آوری کمک های مردمی به سیل زدگان کشومان و مشارکت در طرحی یه نام سیل مهربانی در شهرستان های نی ریز، فیروزآباد، خرم بید، فراشبند، لامرد، شیراز، خنج و زرین دشت حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان فارس از مشارکت همه جانبه اعضای جوانان هلال احمر در سراسر فارس در جمع آوری کمک های مردمی خبر داد و گفت: سیل اخیر در استان سیستان و بلوچستان و آسیب‌دیدگی هزاران نفر از اهالی شهرستان‌های این استان باعث شد تا دل هر انسانی از این واقعه اندوهگین شود و جوانان هلال احمر را در یک حرکت جهادی شریک و هماهنگ با واحد داوطلبان قرار دهد.

تجلی اظهار کرد: در این راستا اعضای جوانان هلال احمر هم در اقداماتی خداپسندانه و با به راه انداختن کمپین‌های داوطلبانه و مردمی کمک‌های نقدی و غیرنقدی فراوانی را برای کمک به آسیب‌دیدگان فراهم کردند که با حضور و همکاری با واحد داوطلبان جمعیت به سیل زدگان کمک رسانی شود.

وی در ادامه گفت: در این خصوص و در راستای کمک‌های ارسالی بنا بر گزارشات ارسالی شعب نی ریز، فیروزآباد، خرم بید، فراشبند، لامرد، شیراز، خنج و زرین دشت  همکاری جوانان هلال احمر را در جمع اوری و ارسال کمک های مردمی به استان سیستان و بلوچستان با شور و نشاط به انجام رساندند که امید است این اقدامات مرهمی بر دل زخم خوردگان کردهای پر غرور کشورمان باشد.

معاون امور جوانان با اشاره به اینکه سیل زدگان سیستان بلوچستان یکسری نیازهای فوری دارند که باید سریعتر تامین شود، افزود: در این رابطه از امروز نیز اعضای جوانان در سراسر استان فارس با همکاری خود در چادر های جمع آوری کمک های مردمی همراه با سایر داوطلبان تلاش های خود را برای جمع آوری کمک های مردم شریف استان فارس انجام دادند.