معاون جوانان استان خبر داد: ارزیابی عملکرد نه ماهه حوزه جوانان شهرستانهای استان همدان
عملکرد نه ماهه حوزه جوانان جمعیت هلال احمر شهرستانهای استان در نه ماهه سالجاری مورد ارزیابی قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان، مریم پاک بین گفت: ارزیابی عملکرد مسئولیت مدیریتی است که بطور منظم طی یک فرایند در هر سیستم یا سازمانی باید انجام بگیرد.

وی افزود: این برنامه در راستای بررسی نقاط قوت و ضعف و بهبود عملکرد و ارتقای سطح شاخص فعالیت های حوزه جوانان انجام گرفت.

معاون جوانان استان در ادامه افزود: اجرای به موقع ،پوشش خبری و… از جمله برنامه ها وگزارشات ارسالی از حوزه جوانان شعب از شاخص های است که در این ارزیابی نه ماهه مد نظر گرفته شده است.

پاک بین با اشاره به پنجمین دوره انتخابات مجامع شهرستانی و استانی جمعیت تصریح کرد: در این بازدید ها پرونده های فیزیکی اعضاء مشارکت کننده در انتخابات مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد:تشکیل پرونده کانون های دانشجویی، جوانان، دانش آموزی، طلاب، غنچه های هلال و روستایی به تفکیک به همراه مستندات، آمار تعداد اعضای دارای کارت عضویت، میزان جذب ماهانه اعضاء و بایگانی گزارشات و صورتجلسات دبیران کانون ها و… از جمله مهمترین مواردی بود که در بازدید کارشناسان ستادی از حوزه جوانان شهرستانهای تابعه مورد ارزیابی قرار گرفت.

معاون جوانان استان در ادامه گفت: در این بازدیدها ضمن بیان نقاط قوت و ضعف، مسائل و مشکلات موجود در حوزه جوانان شعبه با حضور رییس و کارشناس جوانان مورد بررسی قرار گرفت.

پاک‌بین در ادامه با تاکید بر انجام مستمر این بازدید ها اظهار داشت: تلاش می شود ارزیابی وبازدید از حوزه جوانان شهرستان ها هر سه ماه یکبارانجام گیرد.