گرامیداشت شهدای صلح و امنیت در کانون های هلال احمر قم

با شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی و یارانش اعضای کانون های هلال احمر در قم با برگزاری برنامه هایی یاد و خاطر شهدای صلح و امنیت را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمد مصباحی با اشاره به برگزاری مراسم پرشکوه بدرقه سردار شهید قاسم سلیمانی  با حضور جوانان گفت: در این مراسم خدمات بشردوستانه به عموم مردم ارائه شد.
وی افزود: ۵ تیم سحاب و سیار خواهر و برادر جوانان هلال احمر این مراسم شرکت کردند و  ۳۸ تن از جوانان عضو هلال احمر قم به ۹۲۰ مورد از مراجعات مردمی خدمات بشردوستانه شامل، امداد سرپایی، راهنمایی و هدایت گمشدگان به پست های امدادی و برپایی خیمه نماز و … ارائه کردند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری برنامه های سوگواری و فرهنگی و در گرامیداشت یاد و خاطره سردار بزرگ وطن گفت: غنچه های هلال احمر مهد هدی قم با حضور بر سر مزار شهدای گمنام یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشتند.

مصباحی تصریح کرد: سوگواری اعضای کانون غنچه های مهد کودک و پیش دبستانی ملائک و مهد کودک سلاله در شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی از دیگر برنامه های غنچه های هلال احمر به شمار می رود.

وی یادآور شد: به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در کانون جوانان خواهران با اجرای برنامه ای فرهنگی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت های وی مسابقه ای برگزار و از برگزیده ها تقدیر شد.