اجرای فعالیت های مذهبی جوانان استان بوشهر در مراسم گرامیداشت شهید سردار سلیمانی

معاونت امور جوانان استان بوشهر ازاجرای فعالیت های مذهبی اعضاء جوانان استان در مراسم گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ اعضاء کانون های سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان دیلم وجم در مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی شرکت کردند. در پی شهادت مظلومانه شهید سلیمانی در سراسر استان مراسم عزاداری برگزار شد.

آمنه غریبی تصریح کرد: شهادت سردار رشید اسلام سپهبد سلیمانی موج عظیمی از غم و اندوه را در دل های مردم گذاشت.

وی گفت: حب و علاقه مردم به سرداری که زندگی خود را برای امنیت جان و مال هستی آنان در دست گرفته و در راه نجات بشریت گام برمیداشت همیشه ماندگار خواهد بود.

وی افزود: جوانان شهرستان دیلم و جم به پاس زحمات و تلاش های آن سردار در مراسم بزرگداشت که در مسجد امام این شهرستان برگزار گردیده بود شرکت نمودند.

همچنین در حاشیه این مراسم ایستگاه صلواتی به یاد سردار شهید سلیمانی برپا گردید.

ایستگاه سلامت در مراسم عزاداری شهید سلیمانی

همزمان با سراسر کشورجوانان شهرستان عسلویه ضمن شرکت در مراسم، به برپایی ایستگاه سلامت پرداختند.
آمنه غریبی معاون امور جوانان با بیان این خبر گفت: با توجه به حضور سیل عظیم مردم در مراسم عزاداری سردار شهید سلیمانی اعضای جوان شهرستان عسلویه با حضور در این مراسم ضمن مشارکت در این مراسم اقدام به پوشش امدادی و برپایی ایستگاه سلامت نمودند.

مراسم تشیع نمادین شهید سپهبد سلیمانی

غنچه های هلال احمر شهرستان کنگان در مراسم نمادین تشیع پیکر شهید سلیمانی حضور یافتند.

کانون غنچه های هلال احمر شهرستان کنگان در راستای گرامیداشت مقام شهید سلیمانی وآشنایی کودکان با مقام و رشادت های آن شهید به برگزاری مراسم و همچنین تشییع نمادین پیکر آن سردار رشید اسلام نمودند.
آمنه غریبی تصریح کرد: نسل کودک امروز با بدانندآرامش وآسایش آنان در گرو رشادت و زحمات چه فرد و یا افرادی است.