مراسم گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی

 

معاونت امور جوانان استان بوشهر از فعالیت اعضاء جوانان شهرستان جم در مراسم گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی خبر داد. 

 به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ کانون دانش آموزی جمعیت هلال احمر استان بوشهر همزمان با مردم ایران به برگزاری مراسم گرامیداشت شهید سلیمانی پرداختند.

آمنه غریبی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر تصریح کرد: کانون های دانش آموزی نیز در سوگ این سردار اسلام به عزاداری پرداختند.

وی افزود: شهید سلیمانی جدای از چهره نظامی در قلب ملت ایران جزوی از خانواده آنان  بحساب می آمد به نوعی که این روزها در هر مکان و محفلی مردم از غم از دست دادنش می گویند.

برگزاری مراسم گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور امام جمعه و مسئولین شهرستانی

به مناسبت شهادت شهید سلیمانی در حمله تروریستی مراسم گرامیداشتی در جم برگزار شد.همزمان با سراسر کشور مراسم گرامیداشت شهادت سپهبد سلیمانی با حضورامام جمعه و مسئولین ارشد شهرستان جم و اعضاء این سازمان برگزار گردید.

آمنه غریبی تصریح کرد: هر انسانی که برای تامین سلامت و تکریم حریم انسان ها تلاش می کند و از جان خود در این مسیر می گذرد قابل تقدیر است.

وی افزود: همه مردم امروز در سوگ از دست دادن بزرگ مردی هستند که خانواده خود را برای حفظ خانواده های این مرز و بوم و اسلام فدا کرد.

غریبی خاطرنشان کرد این معاونت شهادت سپهبد سلیمانی به مقام معظم رهبری و خانواده آن عزیز و آحاد ملت شریف ایران اسلامی تسلیت عرض می نماید.