برگزاری نخستین نشست ماهانه جوانان و امدادگران شعبه هلال احمر قم 

نخستین نشست ماهانه امدادگران و جوانان شعبه هلال احمر قم و مراسم بزرگداشت شهید قاسم سلیمانی با حضور مدیرعامل و معاونان جمعیت هلال احمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ همزمان با آغاز فعالیت های شعبه هلال احمر قم نخستین نشست ماهانه امدادگران و جوانان شعبه هلال احمر قم با حضور مدیرعامل و معاونان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این نشست که برای نخستین بار در شعبه تازه تاسیس شهر قم برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای صلح و امنیت بویژه حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، تیم های خدمت رسان در مراسم تشیع در قم مشخص شدند.

در این نشست، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم در خصوص ویژگی های شخصیتی و اخلاص شهید سلیمانی نکاتی را بیان کرد و افزود: محبوبیت که امروز شاهد آن هستیم به دلیل اخلاص و خدمت به همگان بویژه محرومان و مظلومان است و امید داریم همه در راه این شهید گام برداریم.

دکتر محمد گل فشان با تاکید بر ادامه موثر فعالیت ها با هم افزایی بیش از پیش گفت: همه ما باید در راه خدمت به مردم تا نهایت توان تلاش کنیم.

گفتنی است، برگزاری مسابقه فرهنگی و تقدیر از برگزیده ها از دیگر بخش های نخستین نشست ماهانه امدادگران و جوانان شعبه هلال احمر قم بود.

یادآور می شود؛ این نشست با آغاز فعالیت شعبه قم به صورت مستمر و با حضور جوانان و امدادگران در هر ماه برقرار خواهد بود.