جوانان هلال احمر استان فارس در سوگ سردار صلح و امنیت قاسم سلیمانی
اعضای جوانان هلال احمر استان فارس از کانون های دانشجویی و جوانان با حضور در برنامه های عزاداری، برپایی مراسم عزاداری در کانون های غنچه های هلال احمر و همچنین نصب تراکت سردار صلح و امنیت در سوگ قاسم سلیمانی نشستند.

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر استان فارس، غلامحسین تجلی معاون امور جوانان هلال احمر فارس گفت: صبح جمعه ۱۳ دی‌ماه خبر عروج «حاج قاسم» یک ملت را داغدار کرد، خبری که در ابتدای شنیدنش دعا می‌کردیم حقیقت نداشته باشد و تکذیب شود اما انگار خبر تحقق آرزوی دیرینه این بزرگمرد واقعیت داشت و یک ملت در سوگ یکی از سرداران بزرگ سپاه اسلام نشست.

وی در ادامه گفت: چهره‌ای محبوب و دوست‌داشتنی که از هر حزب و گروهی به ایشان ارادت داشتند و اقدامات خالصانه‌اش باعث شد تا در قلب نه تنها ایرانیان بلکه در قلب همه آزادی‌خواهان جهان رسوخ کند و عزیز باشد.

تجلی پیرو سخنان نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و خط مشی روشن هلال احمر دراین ماجرا گفت: خبر رفتنش برای همگان سخت بود و غیرقابل باور، داغ شهادت سرداری که برای ایجاد صلح و امنیت مردم خدمت میکرد، امروز بر دل همه نشسته است و بغض و اشک چیزی است که جوانان هلال احمر زرین دشت در دومین روز پس از شهادت شهید سلیمانی با حضور درمراسم عزاداری در ارادت و عشقی که به این فرمانده بزرگ داشتند را نشان دادند و همچنینی کانون های غنچه های هلال احمر در سراسر استان فارس با انجام برنامه های سرود خوانی و نقاشی از خانواده داغدار و رهبر جمهوری اسلامی ایران دلجویی خواهند کرد و شهرستان قیروکارزین و خرم بید پیشرو در این امر است.

عده‌ای از جوانان شهرستان خرم بید نیز تصمیم به برپایی ایستگاه صلواتی گرفتند که در ادامه روزهایی که به داغ این عزیز نشسته ایم در کانون دانشجویی به اجرا در خواهد آمد.