فعالیتهای سلامت محور و فرهنگی در استان تهران
اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین در کارگاه آموزشی ایدز حضور یافتند .

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛کارکنان و اعضای واحد جوانان به منظور ارتقای سطح علمی خود در کارگاه آموزشی ایدز شرکت کردند.

این کارگاه که به همت واحد آموزش این شعبه برگزار و در سالن همایش های این جمعیت به مرحله ی اجرا رسید .

مسئول امور جوانان هلال احمر ورامین درباره ی این کارگاه اذعان داشت: ایدز، یک بیماری نقص ایمنی بدن است و برای جلوگیری از ابتلا به آن باید آموزش های لازم را ببینیم تا آماج این بیماری قرار نگیریم .

مهرپویان ادامه داد: چه بسا بسیاری از انسان ها مبتلا به این بیماری باشند و از آن آگاهی نداشته باشند . پس برای حفاظت از خود و دیگران بهتر است که تحت این آموزش ها قرار بگیریم.

مراسم یادبود شهید حاج قاسم سلیمانی و مردم جانباخته در سانحه ی سقوط هواپیما

همزمان با ایام فاطمیه با حضور پرشور اعضای جوانان،داوطلبان و امدادگران در مراسم یادبود شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شهرستان ملارد برگزار شد.

مراسم با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری ممتاز قرآن جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد داهول خزانه دار شعبه قرائت و سپس با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حاج سلطانی نماینده محترم مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر استان تهران آغاز شد.

در ادامه بعد سخنرانی حاج آقا سلطانی از ذاکرین و مداحان اهل بیت علیه المسلام اعضا و مهمانان بهره مند گردید در پایان بعد از اقامه نماز مغرب و اعشا تمامی مهمانان بر سر سفره ی اطعام و نذری حضور پیدا کردند

در حاشیه ی این مراسم اعضا با طرح ابتکاری غرفه فرهنگی برپا کردند همچنین در این غرفه نذر صلوات برای شهید سردار سپهبد حاج قاسم برپا شد.