سرپرست سازمان جوانان پای درد و دل اعضای کانون دانشجویی استان تهران نشست

سرپرست سازمان جوانان به مناسبت روز دانشجو با اعضای کانون های دانشجویی هلال احمر استان تهران دیدار کرد و پای درد و دل آنها نشست.

رضا بامداد اصل در این دیدار گفت: شما دانشجویان سرمایه های اجتماعی ما هستید و ما به حضور شما در این سازمان افتخار می کنیم.
وی افزود: طرح ها و ایده های قابل اجرای دانشجویی برای من اهمیت بسزایی دارد و از طرح هایی که می تواند گره ای از مشکلات جامعه و آسیب های اجتماعی باز کند، استقبال می کنم.
سرپرست سازمان جوانان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب افزود: بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راهی برای ما دانشجویان متدین است و باید همت خود را برای تحقق جهاد علمی به کار بگیریم.
رضا بامداد اصل با اشاره به این موضوع که فعالیت برای محرومیت زدایی در اولویت کاری او قرار دارد، گفت: طبق بیانات مقام معظم رهبری وظیفه ما جوانان است که کشور را از چالش ها و مشکلات پیش رو بیرون آوریم.

بامداد افزود: کانون های سازمان جوانان برای ما اهمیت دارند، فکر خلاق و ذهن آماده شما دانشجویان ما را در رسیدن به اهداف سازمان کمک می کند.
در ادامه این نشست سرپرست سازمان جوانان به پرسش های اعضای کانون های جوانان هلال احمر استان تهران پاسخ داد، با مشکلات آنها آشنا شد و اعضا برنامه های خود را در مورد برنامه های علمی، پژوهشی، فرهنگی، اجتماعی، تفریحی و اجتماعی با سرپرست سازمان مطرح کردند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران نیز از فعالیت های اعضای این کانون ها تقدیر کرد و گفت: امیدواریم شاهد رشد روزافزون جوانان در عرصه های بشردوستی و فعالیت های امدادی کانون های دانشجویی جمعیت هلال احمر باشیم.

سلطانی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: هدف کانون های دانشجویی فرصت سازی برای جوانان است و در ادامه به موضوعاتی مختلفی از جمله آسیب های اجتماعی و حضور فعال جوانان برای کاهش این قبیل از آسیب ها اشاره کرد.

این نشست با حضور رضا بامداد اصل سرپرست سازمان جوانان، فتحی مدیر عامل هلال احمر استان تهران ،سلطانی نماینده ولی فقیه،منصوری معاون دانشجویی و جوانان و باقری مدیر روابط عمومی سازمان جوانان و… برگزار شد.