یکی از اعضا سازمان جوانان: تندیس روز بین‌المللی کار داوطلبانه مسئولیتم را سنگین‌تر کرد

مراسم تقدیر از تشکل‌های داوطلب پذیر و فعال حوزه مختلف که به مناسبت ۱۴ آذر همایش روز بین المللی کار داوطلبانه که با حضور معاون رئیس جمهور و شماری از مسئولان در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد، در این همایش از میلاد فاضلی یکی از جوانان فعال حوزه رسانه ای سازمان جوانان لرستان که در زمینه های فرهنگی و اجتماعی مشارکت دارد، تقدیر شد.

این عضو منتخب سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر کشور در “روز جهانی داوطلب” گفت: پیوستن من به جمعیت هلال‌احمر از الطاف الهی است و برکت این کار انسان دوستانه در زندگی من جاری است.

فاضلی هدف خود از پیوستن به جمعیت هلال‌احمر را خدمت‌رسانی به انسان‌های نیازمند اعلام کرد و گفت: داوطلبان جمعیت هلال‌احمر با هدف انجام فعالیت‌های انسان دوستانه وارد جمعیت شده اند و تقدیر و تجلیل از آنها باعث دلگرمی و توجه مسئولین به فعالیت‌های انسان دوستانه و کمک به رفع نیازهای داوطلبان کشور می شود و آنها را در مسیر خدمت رسانی به مردم ثابت می کند.

وی با اشاره به حضور خود در حواث طبیعی و غیر طبیعی که در ۱۴ سال عضویت او در استان اتفاق افتاده است، افزود: ۲ فرزندم در زمان ماموریت ۲ سیل به دنیا آمدند، اگر همسرم از داوطلبان جمعیت نبود به هیچ وجه با شرایط سخت کاری من کنار نمی آمد و بار سنگین زندگی را به تنهایی به دوش نمی کشید.

این عضو سازمان جوانان ویژگی‌های امدادگر فعال را،‌داشتن انگیزه قوی برای کمک به افراد حادثه دیده و همنوعان، برخورداری از مهارت کمک‌های اولیه،‌ خلاق بودن برای استفاده از حداقل وسایل برای رسیدن به حداکثر نتیجه، قدرت تصمیم گیری بالا و داشتن اعتماد به نفس دانست.

فاضلی افزود: دریافت لوح و تندیس روز بین‌المللی کار داوطلبانه، علاوه بر تجلیل از اقدامات داوطلبانه و تشویق مردم به انجام امور عام المنفعه و داوطلبانه، وظیفه ما را برای هرچه بهتر انجام دادن ماموریت‌های آتی سنگین‌تر می‌کند.

این جوان لرستانی در زمینه فعالیت های بشر دوستانه ۱۴سال است با جمعیت هلال‌احمر فعالیت می کند و عنوان جوان مهرورز، جوان برتر حوزه اجتماعی جشنواره علی اکبر(ع)، جوان برتر هلال‌احمر لرستان، ‌داوری در مسابقات آماده در بندر انزلی، حضور در تیم‌های سحر استان، شیفت های نوروزی، برگزاری پایگاه سلامت، مشارکت در پایش سلامت قندخون و فشار خون، حضور در پایگاه‌های امداد و نجات و …  را در رزومه فعالیت خود در جمعیت هلال‌احمر دارد.

وی با اشاره به این موضوع که فعالیت‌های انسان دوستانه همه اعضای سازمان جوانان استان لرستان قابل تقدیر است، گفت: دریافت تندیس روز بین المللی کار داوطلبانه مسئولیتم را برای انجام فعالیت های آتی سنگین‌تر کرد.

لازم به ذکر است؛ دراین همایش از آقای میلاد فاضلی  به نمایندگی از جوانان فعال در امداد رسانی به سیلزدگان سال جاری بااعطای تندیس ولوح سپاس تقدیربعمل آمد

همچنین سایر اعضای منتخب استان های سیلزده نیز دراین همایش به شرح زیر تقدیر شدند.

     استان لرستان

  1. میلاد فاضلی
  2. عارفه مهرابی
  3. انسیه طهماسبی

 

استان خوزستان

  1. ایمان برنا
  2. خدیجه دبات
  3. احمد نیسی

 

استان گلستان

  1. علیرضا شیخ
  2. معصومه نقوی
  3. سلیم سقر