برگزاری کارگاه آموزشی «در مسیر کارآفرینی» ویژه جوانان هلال‌احمر شهرستان نیمروزرئیس جمعیت هلال احمرشهرستان نیمروز از برگزاری کارگاه آموزشی “در مسیر کارآفرینی” ویژه اعضای کانون های دانش آموزی و جوانان هلال احمر شهرستان نیمروز خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان شهرستان نیمروز ؛ محمد کرمی زاده از برگزاری کارگاه آموزشی “در مسیر کارآفرینی” ویژه اعضای کانون های دانش آموزی و جوانان هلال احمر شهرستان نیمروز خبر داد و گفت: کارآفرینی یکی از موضوعاتی است که در چند دهه اخیر موجب شده است تا موج جدیدی از سیاست های کارآفرینانه در اکثر کشورها ایجاد شود.

وی افزود: توسعه فرهنگ کارآفرینی، انجام حمایت های لازم از کارآفرینان، ارائه آموزش های مورد نیاز و انجام تحقیقات و پژوهش های لازم، بیشترین عواملی هستند که در موفقیت کارآفرینان تاثیر چشمگیری دارد.

کرمی زاده خاطرنشان کرد: موضوع کارآفرینی در حوزه جوانان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و لزوم ارائه برخی آموزش های کاربردی در این زمینه بیش از پیش ضروری به نظر می رسد.

کرمی زاده در ادامه با اشاره به اینکه آموزش کارآفرینی و مدیریت کسب و کار کوچک به اعضای جوانان کمک می کند تا در این زمینه آگاهانه تر، علمی تر و اثربخش تر عمل کنند، افزود: بیش از ٣٠ نفر از اعضای فعال کانون های دانش آموزی و جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز در این کارگاه شرکت کردند.

لازم به ذکر است این کارگاه آموزشی با هدف توانمندسازی اعضا به مدت ۲ ساعت در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان نیمروز برگزار شد.