جلسه ستاد هماهنگی طرح ملی دادرس در شعب
جلسه هماهنگی هشتمین دوره طرح ملی دادرس با حضور مسئولین جمعیت هلال احمر و اداره آموزش و پرورش در شهرستان های بوشهر،جم، دیر،دیلم ، عسلویه،کنگان و گناوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ معاونت امور جوانان این استان با بیان این خبر گفت: هشتمین دوره طرح ملی دادرس امسال با قوت بیشتری به کار خود ادامه خواهد داد.

آمنه غریبی تصریح کرد: جلسه هماهنگی فی ما بین مسئولین جمعیت هلال احمر و اداره آموزش و پرورش در برخی شعب برای هماهنگی بیشتر جهت اجرای هشتمین دوره طرح ملی دادرس برگزار گردیده است.

وی افزود: طی هفت سال گذشته مدارس سراسر استان تحت پوشش این آموزش قرار گرفته و حتی در مسابقات کشوری نیز موفقیت های بسیاری را کسب نموده ایم که این تلاش مربیان آنان می باشد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: موفقیت این طرح بی شک نشان از هماهنگی بالای سازمان جوانان و وزارت آمورش و پرورش می باشد.

غریبی گفت: در این جلسات موارد بسیاری مورد ارزیابی قرار گرفته و همکاران موارد مهم را جهت بررسی بیشتر به معاون امور جوانان ارسال تا بازنگری فعالیتی و اجرای آن در طی سال های پیشرو صورت گیرد.

وی بیان داشت: بررسی نقاط قوت و ضعف طرح ، مشکلات هماهنگی ها ، تعداد مدارس ، افزایش مدارس شرکت کننده و همکاری با مربیان این سازمان از دیگر موار مطرح شده در نشست اخیر شعب بود.

غریبی اذعان داشت: موفقیت کسب شده چه در حوزه آموزشی و چه در حوزه رقابتی همه بواسطه تلاش مربیان دو مجموعه و تلاش و علاقه خود دانش آموزان بوده است که این از ارزش بالایی برخوردار است.
در این نشست آموزش و پرورش از زحمات جمعیت هلال احمر تقدیر نموده و در خصوص سال جدید آموزشی این طرح نیز موارد مطرح نمودند.