کارگاه آموزشی “در مسیر کارآفرینی” ویژه دبیران و اعضای کانون های دانشجویی و جوانان هلال احمر در ایلام

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان ایلام از برگزاری کارگاه آموزشی در مسیر کارآفرینی ویژه دبیران و اعضای کانون های دانشجویی و جوانان هلال احمر در شهرستان ایلام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، علی اصغر علی اکبری اظهار کرد: به منظور تشویق جوانان به کار و کارآفرینی یک دوره آموزشی با عنوان در مسیر کارآفرینی ویژه دبیران و اعضای کانون های دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ایلام برگزار شد.

علی اکبری بیان کرد: هلال احمر موسسه ای عام المنفعه است که سابقه و قدمت دیرینه ای دارد و سرمایه های اجتماعی و انسانی آن اعضاء جوانان، داوطلبان، امدادگران و نجاتگران هستند که در راستای اهداف بشر دوستانه هلال احمر گام بر می دارند.

وی با بیان اینکه چند سالی است که سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کارگاه های مختلف کارآفرینی برگزار می کند، خاطرنشان کرد: موضوع کارآفرینی در حوزه جوانان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و لزوم برخی آموزش های کاربردی در این زمینه بیش از پیش ضروری به نظر می رسد.

علی اکبری در ادامه با اشاره به اینکه آموزش کارآفرینی و مدیریت کسب و کار کوچک به اعضای جوانان کمک می کند تا در این زمینه آگاهانه تر، علمی تر و اثربخش تر عمل کنند، افزود: ۲۵ نفر از اعضای فعال کانون های دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر استان در این کارگاه شرکت کردند.

لازم به ذکر است این کارگاه آموزشی به منظور تشویق جوانان به کار و کار آفرینی و با هدف توانمندسازی اعضا به مدت ۳ ساعت در محل سالن جلسات جمعیت هلال احمر استان ایلام برگزار شد.