کانون طلاب پرکننده خلاء معنوی نسل جوان در برنامه های فرهنگی ومذهبی

در تمامی برنامه های جمعیت هلال احمر نیاز به اجرای برنامه های مذهبی، معنوی و فرهنگی احساس می شود.

به گزارش سایت خبری جوانان هلال آفتاب، آرش اشتری معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی در آیین تجلیل از کانون طلاب وجوانان برتر استان، پس از عرض خیرمقدم به حاضران در جلسه، روحانیون، اعضای کانون های طلاب، کانون های جوانان، بخش آزاد، روستایی، دانشجویی و دانش آموزی گفت: در تمامی برنامه های جمعیت هلال احمر نیاز به اجرای برنامه های مذهبی، معنوی و فرهنگی احساس می شود.

و آنچه بیش از هر زمان دیگری برای جوانان ما در اولویت قرار دارد آشنایی و توجه جوانان به مباحث معنوی است که نیازمند حضور فعال اعضای کانون طلاب و روحانیون در کنار تمامی برنامه های سازمان جوانان جمعیت هلال احمر می باشد.

وی افزود: یکی از افتخارات ما در هلال احمر استان مرکزی این است که در سیل لرستان توانستیم با همکاری کانون طلاب خدمات ارزنده ای به هموطنان سیل زده ارائه دهیم.

اشتری اظهارداشت: کانون طلاب وتیم سحر استان مرکزی به مدت ده روز در ابتدای وقوع حادثه در منطقه حضور داشتند و بعداز گذر از شرایط بحرانی، اعزامها به صورت متوالی وپیوسته به منطقه سیل زده ادامه داشت.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی خاطرنشان کرد: ما در استان مرکزی ۱۲۰۰۰ عضو فعال سازمان جوانان داریم که حدود۸۵۰۰ نفر از انها ۱۸ سال به بالا هستند که دارای ۴۳ کانون غنچه ها با ۱۵۱۵عضو، ۱۳۴کانون دانش آموزی با ۱۷۴۲ نفرعضو دادرس، ۲۳ کانون جوانان با ۹۱۷ عضو، ۲۳کانون دانشجویی فعال با ۴۰۸ عضو فعال و۱۷ کانون طلاب با ۲۷۴عضو روحانیون جوان و ۲ کانون روستایی فعال با ۳۸ عضو است.