نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی: داوطلبان و جوانان هلال‌احمر، با کمترین انتظار و بیشترین بازدهی خدمت‌رسانی می‌کنند

آیین تجلیل از اعضای فعال کانون های طلاب و جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی با حضور سرپرست سازمان جوانان و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ یازدهم آذرماه آیین تجلیل از اعضای کانون های طلاب و جوانان استان مرکزی با حضور رضا بامداد اصل سرپرست سازمان جوانان هلال احمر و هیات همراه، آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، عبداللهی رئیس دادگستری استان، اکرمی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار مرکزی، حجت الاسلام میرهاشمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و دیگر معاونین و مسئولین استان و جمعی از اعضای فعال کانون های طلاب و جوانان شعب جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

نیروهاى داوطلب سربازان همیشه فعال اسلام و امان زمان (عج) هستند

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در این مراسم از درخشش و فعالیت‌های طلاب و جوانان هلال احمر استان در امدادرسانی به سیل‌زدگان ابتدای سال جاری تقدیر کرد و گفت: استان مرکزی در امدادرسانی به سیل‌زدگان سال جاری خوش درخشید.

نماینده ولى فقیه در استان مرکزى در این آیین بیان کرد: مردم شریف استان مرکزى در تمامى سوانح و حوادثى که نیاز به همیارى و حمایت آنان بوده، حضور موثر و مفیدى داشته و علاوه بر آن سازمان‌هایى همچون هلال احمر و دیگر موسسات و ارگان‌هاى امدادرسان و خدمت رسان توانستند خدمات شایانی ارائه و اعتماد حادثه دیدگان را جلب کنند.

وی با بیان اینکه هلال‌احمری‌ها، صالحین هستند و ما دوستدار آنان هستیم، گفت: جوانان فعال در حوزه هلال احمر در بُعد پیشگیری ورود جدی داشته باشند. فعالیت‌های آنان می‌تواند ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی باشد، این افراد به عنوان اعضایی صادق، دلسوز، امین، وظیفه‌شناس، ناصح بدون کمترین انتظار با بیشترین بازدهی به خدمت‌رسانی مشغول هستند.

آیت الله درى نجف آبادی افزود: نیروهاى داوطلب، سربازان همیشه فعال اسلام و امان زمان (عج) بوده که در تمامى عرصه ها با حضور حداکثرى خود موجب درخشش سازمان خود و دلگرمى مردم متاثر از حوادث و سوانح شده و با این حضور به نحو احسن به تسکین آلام بشرى مى پردازند.

وى گفت: شما جوانان غیرتمند جمعیت هلال احمر که در هر شرایطى خود را موظف به خدمت رسانى مى دانید در درجات بالایى نزد خدا قرار داشته و بدون شک هم در دنیا و هم در آخرت به ثواب الهى خواهید رسید.