برگزاری کارگاه توانمندسازی دبیران کانونهای جوانان و دانشجویی هلال احمر استان اصفهان

کارگاه توانمندسازی دبیران کانونهای جوانان و دانشجویی هلال احمر استان با حضور بیش از 80 نفر از دبیران به میزبانی جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدرعلی خانبازی گفت: کارگاه توانمندسازی دبیران کانون‎های جوانان و دانشجویی هلال احمر استان اصفهان با پذیرش بیش از ۸۰ نفر از دبیران با هدف توانمند سازی و بررسی عملکرد کانون‎ها، ارزیابی و نیز برنامه‎ریزی کانون‎ها به میزبانی جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان برگزار شد.

معاون امور جوانان استان اصفهان تصریح کرد: در ابتدای این کارگاه یک روزه، نکاتی در خصوص عملکرد این معاونت و نقش دبیران در کیفی سازی برنامه‎ها سخنانی را ایراد و سپس نقش سمن‎ها در کاهش پیامدهای حوادث توسط معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان برای شرکت کنندگان ارائه شد.

وی افزود: در ادامه این کارگاه دکتر محمودی، عضو هیات علمی دانشگاه، داوطلب روانشناس و عضو تیم‎های سحر جمعیت هلال احمر استان، به موضوع حمایت روانی پس از بلایا پرداخته و با توجه به تجربه میدانی در حوادث سیل، زلزله و خدمت رسانی به مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان مطالبی را در این خصوص برای شرکت کنندگان ارایه کرد.

خانبازی تصریح کرد: ارائه عملکرد شورای مرکزی کانون‎ها توسط دبیر مجمع دانشجویی استان و کارگاه تربیت و پرورش فرهنگی توسط رئیس اداره دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر استان از دیگر برنامه‎های اجرا شده در کارگاه توانمند سازی دبیران کانون‎های جوانان و دانشجویی هلال احمر استان اصفهان بوده است .