- سازمان جوانان جمعیت هلال احمر - http://rcsy.ir -

بسیجی فهم درستی از اتحاد، اراده و اخلاص دارد

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، رضا بامداد اصل، سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر در آئین تجلیل از بسیجیان برتر جمعیت هلال احمر به مناسبت هفته بسیج، گفت: هدف سازمان جوانان تحقق منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم است. این بیانه به عنوان سند راهبردی و نقشه راه است و تحقق تدابیر دولت در حوزه جوانان نیز از دیگر اهداف است. من از خواهران و برادران خود در جمعیت هلال احمر تقاضا می کنم که سازمان جوانان را برای رسیدن به اهداف خود حمایت کنند.
وی افزود: بسیجی فردی است که فهم درستی از اتحاد، اراده و اخلاص داشته باشد، این خصوصیات در منش جمعیت هلال احمر محسوس است، زیرا ایثار، ‌گذشت، اتحاد، اراده و اخلاص برای برطرف کردن آسیب از مردم، با گوشت و خون هلال‌احمری‌ها عجین شده است.
وی با تشکر از نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر وی را همچون چراغ روشنی در جمعیت هلال احمر دانست که از جوانان حمایت کرده و به سازمان جوانان در تشخیص سره را از ناسره کمک می کند تا اهداف جمعیت به بهترین شکل پیش رود.
سرپرست سازمان جوانان با تشکر از حضور جمعی از خانواده شهدای فاطمیون گفت: پرداختن به موضوعات فرا ملی، بخشی از فعالیت‌های جمعیت هلال احمر  است، برای ما فرقی ندارد، چه کسی از کدام کشور یا رنگ و نژاد است و این یکی از دلایلی بود که در این جشن در کنار خانواده های تیپ فاطمیون هستیم.
با اتحاد ایران را الگوی کامل نظام پیشرفته تبدیل می کنیم
فرمانده نیروی مقاومت بسیج جمعیت هلال احمر هم در این مراسم گفت: با اتحاد و تلاش ملت ایران می توانیم ایران را به عنوان الگوی کامل نظام پیشرفته تبدیل کنیم. نیروی مقاومت بسیج جمعیت در این مسیر برای تحقق منویات معظم له تلاش می کند.
جعفری افزود: با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری برای اعتلای کلمه توحید، وحدت کلمه، ‌خدمت صادقانه و مجاهدانه به نظام مقدس اسلامی می‌توانیم پیوسته مشمول الطاف الهی باشیم.
وی گفت: آئین تجلیل از بسیجیان نمونه با مشارکت سازمان جوانان هلال احمر برگزار شد و امیدواریم این مساله آغازی برای انجام برنامه های جهادی و تحقق گام دوم انقلاب اسلامی باشد. امیدواریم جوان گرایی سرلوحه فعالیت های جمعیت هلال احمر قرار گیرد.
 فرمانده نیروی مقاومت بسیج جمعیت هلال افزود: ‌بسیج جمعیت هلال احمر مهمترین هدف خود را تحقق منویات سردار نیروی مقاومت بسیج در سطح کشور می داند و برنامه های خود را بر این اساس تدوین کرده است.