برگزاری دوره آموزشی در مسیر کارآفرینی ویژه اعضای کانون های هلال احمر قم

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری یک دوره آموزشی با عنوان در مسیر کارآفرینی ویژه اعضای کانون های جوانان و دانشجویی قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی اظهار کرد: به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی( ۲۷ ابان لغایت ۳ آذر) یک دوره آموزشی با عنوان در مسیر کارآفرینی در مرکز امور جوانان هلال احمر استان برگزار شد.

وی تصریح کرد: کارآفرینی فرآیند نوآوری و بهره‌گیری از ظرفیت و فرصت‌هاست و این امر نیاز به تلاش، پشتکار و پذیرش ریسک‌های مالی، روانی و اجتماعی دارد و جوانان به عنوان نسل نو بهترین گزینه ها برای اجرای این طرح ها هستند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم با تاکید بر توجه به امر اشتغال جوانان در هلال احمر افزود: افراد کارآفرین باید برنامه‌ریزی لازم را برای مسیر شغلی و اهداف خود انجام دهند و با طرح کسب و کار، میزان مسئولیت افراد را در قبال فعالیت‌ها کنترل و از اتلاف وقت جلوگیری می شود.

وی با اشاره به اینکه خلاقیت مهارتی است که با صرف زمان و تلاش در افراد رشد و ارتقاء می‌یابد، گفت:  ۳۶ نفر از اعضا جدیدالورود کانون های دانشجویی و جوانان در این دوره ی آموزشی شرکت کردند.