گرامیداشت هفته وحدت و سالروز تاسیس سازمان جوانان در مرکز امور جوانان جمعیت هلال احمر بوکان

هفته وحدت و سالروز تاسیس سازمان جوانان در مرکز امور جوانان شعبه بوکان گرامی داشته شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی، مجمع عمومی کانونهای جوانان شاخه آزاد خواهران و برادران هر دو سال یکبار در مراکز امور جوانان برگزار می شود ؛ مجمع عمومی شعبه بوکان امسال مصادف با ایام هفته وحدت و سالروز تاسیس سازمان جوانان برگزار شد.

بر اساس این گزارش ، این مراسم با حضور رئیس اداره دانشجویی و جوانان ستاد استان ، ریاست جمعیت ، کارشناس جوانان شعبه و جمعی از اعضای خواهران و برادران در محل کلاسهای آموزشی جمعیت هلال احمر برگزار گردید.

انور بیادار رئیس جمعیت هلال احمربوکان، در آغاز مراسم ضمن عرض خوشامد گویی و تبریک میلاد نبی اکرم (ص) و سالروز تاسیس سازمان جوانان، پیرامون رسالت سازمان جوانان اظهار نمودند.

ایشان با بیان اینکه، سازمان جوانان هلال احمر نهادی مردمی و تخصصی در امور جوانان است که با انجام مطالعات راهبردی در زمینه اصول ، اهداف و ارزش های نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر، برای ارائه خدمات آموزشی هدایتی و تربیتی جوانان را جذب ، توانمند و در قالب تیم های ورزیده سازماندهی می کند تا بتوانند از طریق انجام فعالیت های خداپسندانه، بشردوستانه، امدادی ، عام المنفعه و داوطلبانه با دیگران تعامل و امور خود و جامعه را به طور موثری اداره و هدایت کنند ؛ از جوانان حاضر در مجمع درخواست نمودند با اتحاد و هم دلی به این مهم دست یابند.

در ادامه برنامه ، به مناسب هفته وحدت و گرامیداشت میلاد پیامبر بزرگ اسلام ، حاج آقا محمدی ، زندگی نامه پیامبر و اهداف رسالت دین اسلام “مولودی خوانی” نمودند.

منیجه سرخوش رئیس اداره دانشجویی و جوانان ستاد استان ضمن تقدیر و تشکر از همکاران و اعضای شعبه بوکان ؛ پیرامون اهداف سازمان جوانان ، مجمع عمومی و اصول برگزاری انتخابات شورای اجرایی مطالبی را ایراد نمودند.

در پایان با معرفی کاندیدای شورای اجرایی ، اخذ آرا و شمارش آن در حضور رئیس اداره دانشجویی و جوانان پنج نفر از اعضای اصلی شورای خواهران و برادران و دو نفر علی البدل انتخاب شدند.