دیدار کارکنان معاونت امور جوانان با مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه به مناسبت هفتادو دومین سالگرد تاسیس سازمان جوانان
به مناسبت هفتاد و دومین سالگرد تاسیس سازمان جوانان کارکنان ستادی معاونت امور جوانان با مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی دیدار کردند.

 

علیرضا معین زاده معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی ضمن تاکید بر استفاده از توان و ظرفیت جوانان جهت بهره مندی از حضور آنان در فعالیتهای امدادی و عام المنفعه گفت: باید ازجوانان در تصمیم گیری ها با توجه به شایستگی و لیاقت آنان استفاده نمود.

وی افزود:رشد وتعالی هر جامعه بیش از هر چیز به مشارکت فعال و وفاق اجتماعی موثر جوانان وابسته است.از این رو نگرش و خط مشی برنامه ریزان جامعه باید معطوف به افزایش نقش مشارکت جوانان به عنوان یکی از مهمترین و با ارزش ترین سرمایه های غنی، مورد توجه قرار گیرد.

معین زاده یکی از اهداف کانون های طلاب پر رنگ نمودن مسائل فرهنگی ،مذهبی و همچنین بهره مندی از مدیریت و حضور آنان در تصمیم گیری هاست که انتظار داریم با فعالیت مداوم آنها به این خواسته دست یابیم.

حجت الاسلام والمسلمین اسدی نیز با تقدیر از مشارکت خودجوش جوانان در برنامه‌‎‌های فرهنگی وامدادی هلال‌احمر گفت: ظرفیت جوانان داوطلب بیش از پیش در هلال احمر استفاده می شود.

وی با تاکید بر اینکه هلال احمر باید از ظرفیت نیروهای مستعد جامعه به ویژه جوانان به درستی استفاده کند، خاطرنشان کرد: نیروهای داوطلب هلال احمر چه در بین دختران و چه در بین پسران ظرفیت‌های فرهنگی بسیار زیادی دارند که باید از این ظرفیت به درستی استفاده شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر با اشاره به اینکه فعالیت در هلال احمر از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است، اظهار داشت: خدمات در این نهاد هم با توجه به بعد خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان و هم فعالیت در زمان حوادث از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

حجت الاسلام والمسلمین اسدی گفت: این که تعداد بسیار زیادی از جوانان اعلام آمادگی می‌کنند که برای خدمت‌رسانی به صورت رایگان و افتخاری بدون هیچ چشم داشتی فعالیت داشته باشند بسیار ارزشمند است واین نشان می‌دهد که جوانان ما باطن و فطرت الهی خود را حفظ کرده و در راه خدمت‌رسانی به دیگران مشتاق هستند.

Attachments area